E-LEARNING

E-learning

 E-LEARNING W SZKOLENIACH JĘZYKOWYCH

E-learning  w szkoleniach językowych to nowoczesne  narzędzie stosowane do samodzielnej nauki  wykorzystujące komputer i internet. Lingua Nova jako jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce już w końcówce lat 90-tych zastosowała tego typu rozwiązanie.W rezultacie powstała autorska metoda nauki języka angielskiego o nazwie " e- school". Na przestrzeni lat stosowaliśmy wiele rozwiązań wspomagających naukę języków obcych dobierając najoptymalniejsze rozwiązania dla naszych klientów.

Szkolenia językowe na platformie e-learning dostosowane są do samodzielnej nauki języka obcego. W rezultacie kursy multimedialne zawierają wszystko co potrzebne, aby skutecznie nauczyć się mówić, czytać i pisać w języku obcym. Wykorzystują technikę filmową, interaktywne zdjęcia i dźwięk.

 

Wśród naszych platform na uwagę zasługuje m.in.:

Platforma Multikurs to jedna z największych plaform e - learningowych w Polsce. Niewątpliwie jest ceniona przez największe firmy obecne na rynku Polskim takie jak: Groupon, mBank, Medicover czy Sodexo.  Oferuje kursy nauki online języka angielskiego, Business English a także naukę  10 języków obcych . Wśród nich są między innymi:

Kursy składają się z następujących modułów:

  • Intensywny
  • Intensywny + Multisłówka
  • Biznesowy

 

Spersonalizowany System Inteligentnych Powtórek zawarty w kursie dostosowuje naukę do Słuchacza, natomiast bezpłatna aplikacja mobilna optymalizująca proces nauki słownictwa. W rezultacie system gwarantuje  szybkie postępy w nauce.

Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy również lekcje z serii: nauka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego przez skype, clickmeeting oraz tzw: blended learning.  Kompleksowość naszej usługi z pewnością sprosta wymaganiom naszych klientów podczas organizacji indywidualnych i grupowych szkoleń językowych.