E-LEARNING

E-learning

PLATFORMA E-LEARNING

Każdy z naszych kursów tradycyjnych, bądź wirtualnych może być wspomaganych e-learningiem. Nauka za pomocą tego narzędzia jest doskonałym uzupełnieniem lekcji z lektorem, a w niektórych wypadkach może także służyć samodzielnej nauce języka. Natomiast musimy w tym miejscu zasygnalizować, że nic nie zastąpi zajęć z profesjonalnym nauczycielem na żywo.

Szkolenia językowe na platformie e-learningowej dostosowane są do samodzielnej nauki języka obcego. Kursy multimedialne zawierają niezbędne narzędzia, aby skutecznie nauczyć się mówić, czytać i pisać w języku obcym. Wykorzystują technikę filmową, interaktywne zdjęcia i dźwięk. Jeżeli połączymy naukę poprzez platformę e-learningową z tradycyjnymi, lub wirtualnymi lekcjami z lektorem, efekt będzie jeszcze szybszy.

Używamy kilku platform e-learningowych i dopasowujemy je do konkretnych potrzeb Słuchacza. W naszej szkole rekomendujemy portal Multikurs

 


Platforma Multikurs obejmująca naukę języków obcych takich jak: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski oraz rosyjski.

Kursy składają się z następujących modułów:

  • Kurs Intensywny
  • Kurs Intensywny + Multisłówka
  • Kurs biznesowy

Spersonalizowany System Inteligentnych Powtórek zawarty w kursie dostosowuje naukę do Słuchacza, natomiast bezpłatna aplikacja mobilna optymalizująca proces nauki słownictwa to gwarancja szybkich postępów.

Korzystamy również z różnorodnych platform zawartych w podręcznikach.