E-LEARNING

 

E-LEARNING

e-learning

 

PLATFORMA E-LEARNING

1

 

E - LEARNING to nowoczesne narzędzie nauczania wykorzystujące Internet. Pozwala na naukę języka obcego bez konieczności fizycznej obecności na zajęciach. Zapewnia wszystko co potrzebne, aby skutecznie nauczyć się mówić, czytać i pisać w języku obcym. Wykorzystuje technikę filmową, interaktywne zdjęcia i dźwięk. Jest wygodną i skuteczną metodą nauki.

Polecamy 3 kursy do wyboru: NO PROBLEM, OLIVE GREEN, BUSINESS ENGLISH.

 

NO PROBLEM

MULTIMEDIALNY KURS JĘZYKOWY

 

2

Kurs multimedialny do nauki jednego z 7 języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców.

Nauka polega na pracy z tekstem, jego zrozumieniu oraz powtarzaniu słownictwa i wyrażeń przy wykorzystaniu nagrań wykonanych przez native speakerów.

System zawiera algorytm powtórek, które są wyliczane indywidualnie dla każdego ucznia.

4

zapytaj o cenę

 

OLIVE GREEN

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z FILMEM INTERAKTYWNYM

 

Olive Green to kurs języka angielskiego oparty na interaktywnym filmie akcji. To nauka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

Powiązany z filmem kurs języka angielskiego umożliwia skuteczną i przyjemną naukę w oparciu o 6400 ćwiczeń językowych. Co więcej, w każdej scenie to uczestnik decyduje o przebiegu akcji filmu, uczestniczy w dialogach interaktywnych z bohaterami, a także rozwiązuje zadania zręcznościowe i językowe.

Dzięki udziale w filmowych dialogach w języku angielskim, ćwiczy żywy język w autentycznych sytuacjach.

5

zapytaj o cenę

 

BUSINESS ENGLISH

MULTIMEDIALNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z FILMAMI

 

6

Business English to nowoczesny kurs języka angielskiego biznesowego oraz doskonała pomoc w przygotowaniu do egzaminów Cambridge English: Business Higher oraz TELC BE. Wprowadza 1500 nowych słów i wyrażeń biznesowych na poziomie zaawansowanym.

Lekcje opierają się na materiale filmowym prezentującym świat biznesu. Kurs składa się z 5 części: "Starting a company", "Management", "Marketing and advertising", "Business communication", "Negotiations and presentations".

7

zapytaj o cenę