Indywidualne zajęcia językowe

zajęcia indyw

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA JĘZYKOWE

Organizujemy indywidualne kursy językowe z dowolnego języka obcego. Zajęcia  prowadzimy w naszej szkole w centrum Warszawy lub w miejscu wskazanym przez Klientów na terenie całej Polski.

Uczymy autorską metodą Lingua Optima, która pozwala nam dostosować kurs do Państwa indywidualnych potrzeb. Ściśle określony długoterminowy cel nauki oraz cele pośrednie precyzowane w trakcie kursu wzmocnią Państwa motywację i sprawią, że nauka będzie skuteczniejsza niż tradycyjne zajęcia.
Sprawdzimy również Państwa styl uczenia się, co pozwoli Państwu poznać najskuteczniejszy dla siebie sposób nauki.

CO NAS WYRÓŻNIA

1-a

bszyke

 

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

W celu nieustannego podnoszenia jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne w ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora), jak również uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

 

 

Skontaktuj się z nami