Indywidualne zajęcia językowe

Indywidualne kursy językowe

INDYWIDUALNE KURSY  JĘZYKOWE

Indywidualne kursy językowe z dowolnego języka obcego. Zajęcia  prowadzimy w naszej szkole w centrum Warszawy lub w miejscu wskazanym przez Klientów na terenie całej Polski. Zajęcia można realizować w pakietach po 30, 60, 90 lub 120 godzin z lektorem polskim lub natywnym.

Uczymy autorską metodą Lingua Optima, która pozwala nam dostosować kurs do Państwa indywidualnych potrzeb.  Tylko ściśle określony długoterminowy cel nauki oraz cele pośrednie precyzowane w trakcie kursu wzmocnią Państwa motywację i sprawią, że nauka będzie niewątpliwie skuteczniejsza niż tradycyjne zajęcia.

Sprawdzimy również Państwa styl uczenia się, który z pewnością pozwoli Państwu poznać najskuteczniejszy dla siebie sposób nauki. Ucząc się w naszej szkole dobieramy najbardziej odpowiedni pakiet godzin w dogodnym dla Państwa terminie. Istnieje również możliwość zorganizowania małej kameralnej grupy.

Prowadzimy również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców. Program zajęć dostosowany jest do indywidualnych potrzeb słuchaczy. Wiemy, że nauka języka polskiego dla obcokrajowców jest trudna. Dlatego oceniamy zdolności każdego z uczniów i opracowujemy specjalny tok nauki, który pozwoli przyswoić jak największą wiedzę. Jako jedna z nielicznych szkół językowych posiadamy uprawnienia do przeprowadzania egzaminów państwowych.

CO NAS WYRÓŻNIA

1-a

bszyke

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne  są do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

W związku z ciągłym podnoszeniem jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne .W ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora) uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

Od 2019 jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego na określonym poziomie biegłości.

Godny uwagi jest fakt iż posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Przyznana została nam przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Certyfikat „Firma Przyjazna Nauce” otrzymaliśmy w efekcie współpracy przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego „Zarządzania rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”. Obejmował on 22 kraje Unii Europejskiej.  W roku 2013 otrzymaliśmy Certyfikat Solidnej Firmy, za przejście wieloetapowego procesu weryfikacji usług szkoleniowych.

Skontaktuj się z nami