NAUKA ANGIELSKIEGO,FRANCUSKIEGO,ROSYJSKIEGO SKYPE

Nauka angielskiego przez skype, a może francuskiego czy rosyjskiego?.  Lingua Nova oprócz szkoleń językowych  grupowych czy też indywidualnych oferuje możliwość nauki języków obcych przez popularny komunikator Skype.

Jest to opcja przede wszystkim dla osób mobilnych, często zmieniających lokalizację i ceniących sobie komfort i niezależność. Zajęcia są możliwe w dowolnym czasie i miejscu.  Oszczędza to  czas i pozwala dostosować grafik lekcji językowych do najbardziej napiętych kalendarzy.

Kurs dostosowujemy do Państwa potrzeb językowych.

Dlatego aby w pełni korzystać ze wszystkich opcji, jakie oferuje nauka angielskiego, francuskiego czy rosyjskiego przez skype, niezbędna jest instalacja aplikacji Skype, słuchawki i mikrofon, posiadanie konta pocztowego  i oczywiście dostęp do Internetu.

Co nas wyróżnia

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne są do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

W związku z nieustannym  podnoszeniem jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne. W ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora) uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

Od 2019 jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego na określonym poziomie biegłości

Godny uwagi jest fakt iż posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Przyznana została nam przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Certyfikat „Firma Przyjazna Nauce” otrzymaliśmy w efekcie współpracy przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego „Zarządzania rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”. Obejmował on 22 kraje Unii Europejskiej. W roku 2013 otrzymaliśmy Certyfikat Solidnej Firmy, za przejście wieloetapowego procesu weryfikacji usług szkoleniowych.