Zajęcia on line z lektorem

Zajęcia on line

ZAJĘCIA ON LINE Z LEKTOREM

                Wirtualne Lekcje w Lingua Nova  to zajęcia on line z lektorem za pośrednictwem Clickmeeting wiodącego rozwiązania webinarowego dla biznesu, wykorzystującego wirtualne narzędzia. Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnej technologii, która umożliwia swobodną komunikację między lektorem i słuchaczami. Uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach w czasie rzeczywistym. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość logowania się na zajęcia za pośrednictwem linka, bez konieczności instalowania żadnego oprogramowania.

Wirtualne lekcje mogą być również prowadzone za pośrednictwem Skype.

Zajęcia on line z lektorem prowadzone są w małych grupach lub w postaci lekcji indywidualnych.

clickmeetingskype

 

 

 ---

CO NAS WYRÓŻNIA

1-a

2

 

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

W celu nieustannego podnoszenia jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne w ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora), jak również uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

 

Skontaktuj się z nami