Brakujący element szkolenia

15 października 2021
5/5 - (25 votes)

Idealne miejsce szkolenia to szansa na dobre spotkanie

W ostatnich czasach przekonaliśmy się, że miejsce szkolenia może mieć różną formę. Jednak po kilkunastu miesiącach w odosobnieniu, kiedy urządziliśmy sobie życie bez wychodzenia z domu – zakupy przez internet, praca z domowego fotela, ćwiczenia fizyczne z aplikacją lub trenerką na YouTube, zebrania na Zoomie, Skypie i innych komunikatorach – zatęskniliśmy za tradycyjnymi spotkaniami.

Nasza naturalna potrzeba kontaktów z ludźmi wzięła górę. Nauczyliśmy się, jak dobrze wykorzystywać czas i jak przygotować spotkanie, aby w określonym czasie przekazać maksimum treści.

ELEMENTY SKŁADOWE

Na sukces dobrego szkolenia składa się wiele elementów. Punktem wyjścia jest cel, każdy uczestnik chce wiedzieć, czemu ma poświęcić swój czas i uwagę.

Następnym krokiem jest opracowanie szczegółowego planu i wypełnienie go odpowiednią treścią. W tym momencie trzeba zastanowić się nad opakowaniem tego produktu: przygotowaniem graficznym prezentacji i wybór prowadzącego. Im więcej czasu i uwagi poświęcimy na dopięcie tych składowych, tym większa jest szansa na sukces; a miarą sukcesu będzie zadowolenie Klienta. My dodamy jeszcze jeden istotny punkt: MIEJSCE SZKOLENIA!

IDEALNE MIEJSCE SZKOLENIA

Myśląc o odpowiednim miejscu, wyobrażamy sobie przestrzeń przestronną i jasną, dobrze wyposażoną. Gdzie wszystko jest na swoim miejscu, a jak nie jest, to obok pracuje załoga gotowa zaradzić nieprzewidzianym katastrofom. Do takiego miejsca schodzą się i zjeżdżają zaciekawieni Kursanci. Ten punkt może odkryć słabości naszego planowania. Pojawia się pytanie: jak dojechać i gdzie ewentualnie zaparkować samochód?

Krążenie po okolicznych uliczkach w poszukiwaniu choćby niewielkiej przestrzeni, gdzie można by zostawić auto, czy spacer w strugach deszczu do miejsca, gdzie nie dojedzie się środkiem transportu, nie nastrajają dobrze. Mogą wręcz unicestwić nasz mistrzowski program szkolenia czy spotkania.

PO CO PARKING?

Zaproście Waszych Klientów do miejsca, gdzie łatwo dojadą (w przewidywanym czasie, bez względu na korki i sytuację na drodze), nawet jeśli są spoza Warszawy. Miejsce blisko węzłów komunikacyjnych, do którego można dojść w 4 minuty od stacji metra, w 1 minutę od przystanku tramwajowego i tylko 9 minut od dworca Warszawa Centralna. Nie trzeba martwić się o miejsca parkingowe lub o spóźnienie spowodowane utrudnieniami na drodze. Dobra, niezakłócona droga na miejsce spotkania jest istotnym i często pomijanym w planowaniu elementem wydarzenia.

Sprawdź miejsce szkolenia na naszej interaktywnej mapie

SZYBKO I EKOLOGICZNIE

Korzystanie z komunikacji miejskiej i podmiejskiej jest nie tylko łatwe, a w takim mieście jak Warszawa bardzo dobrze zorganizowane, ale także ekologiczne. Przesiadając się na tramwaje i metro przyczyniamy się do zmniejszenia ruchu na drodze i redukcji ilości spalin.

SPRAWDŹCIE SAMI MIEJSCE SZKOLENIA

W ofercie Lingua Nova znajdziecie zarówno kameralne jak i przestronne, dobrze wyposażone sale szkoleniowe, właśnie w takim idealnym miejscu. Przyjazny zespół pracowników Lingua Nova zapewni dobrą atmosferę i niezakłócony przebieg spotkania.

Jeśli chcesz wybrać dobre miejsce na szkolenia zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie 22-584-10- 10 lub na mail: kursy@linguanova.com.pl


Szukaj

Najnowsze

Archiwum