O nas

Lingua Nova Sp. z o.o. powstała w 1991 roku z inicjatywny lektorów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którzy posiadali wieloletnie doświadczenie pedagogiczne oraz dorobek naukowy i wydawniczy. Głównym czynnikiem, który zadecydował o założeniu szkoły była wielka pasja i miłość do nauczania języków obcych.

Głównym obszarem działalności naszej szkoły są szkolenia językowe oraz tłumaczenia o zasięgu ogólnopolskim. Organizujemy kursy językowe dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Egzaminów PTE GENERAL, PTE YOUNG LEARNERS. Jako autor i założyciel ogólnopolskiego portalu dobrylingwista.pl umożliwiamy lektorom i tłumaczom stały dostęp do ciekawych ofert pracy na terenie całej Polski.

Potwierdzeniem wysokiej jakości organizacji pracy i świadczonych przez nas usług szkoleniowych było uzyskanie w 2009 roku Certyfikatu PEN EN ISO 9001:2001. Dwukrotnie uzyskaliśmy odznaczenie Certyfikatem Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości. Posiadamy również Akredytację Kuratorium Oświaty przyznaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz certyfikat „Firma Przyjazna Nauce” za współpracę przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego „Zarządzania rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, który obejmował 22 kraje Unii Europejskiej. W roku 2013 otrzymaliśmy Certyfikat Solidnej Firmy, za przejście wieloetapowego procesu weryfikacji usług szkoleniowych.

Nieustannie poznajemy i wdrażamy najnowsze na rynku trendy w branży edukacyjnej, dzięki uczestnictwu w licznych konferencjach, warsztatach i webinariach.

Zatrudnimy  zespół wykwalifikowanych lektorów i metodyków, którzy dbają o wysoką jakość zajęć językowych oraz czuwają nad przebiegiem procesu nauczania. Wypracowaliśmy własną, unikalną metodę nauczania języków Lingua Optima, która pozwala dostosować kurs do indywidualnych potrzeb słuchaczy, dzięki temu nauka jest skuteczniejsza niż tradycyjne lekcje.

Obecnie plasujemy się w czołówce największych firm oferujących usługi językowe. Setki przeprowadzonych projektów językowych, tysiące przetłumaczonych stron dokumentów, zespół zaufanych lektorów i tłumaczy oraz kreatywni i entuzjastycznie nastawieni pracownicy to dowód na to, że jesteśmy przygotowani logistycznie i merytorycznie na wszelkiego rodzaju wyzwania i podejmujemy się ich z wielką przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług