SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM I INSTYTUCJI

Nasze szkolenia językowe dla firm i instytucji to gwarancja poprawnej i swobodnej komunikacji w zaskakująco krótkim czasie. Nasza metoda pozwala na optymalizację procesu nauczania, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość nabywanej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji. Znając jednak doskonale codzienną rzeczywistość firm i instytucji, dbamy również o to, aby wszystkie procesy związane z uruchomieniem, realizacją, analizą progresu, certyfikacją i rozliczaniem kursów językowych były w całości prowadzone przez naszą szkołę i transparentnie raportowane w zwięzłej i rzeczowej formule. Jak zgłosić firmę lub instytucję do szkolenia językowego? Cała ścieżka składa się z 5 prostych kroków, a pierwszy z nich zajmie Ci 30 sekund i nie kosztuje ani złotówki:

  FORMULARZ KONTAKTOWY  Prowadzimy szkolenia z 20 języków obcych w trybie:

  • online
  • stacjonarnie
  • hybrydowo (online + stacjonarnie, online + platforma edukacyjna lub stacjonarnie + platforma edukacyjna).

  Zajęcia stacjonarne prowadzimy w salach Zamawiającego lub w pomieszczeniach Lingua Nova przy ul. Wspólnej 41, 00-519 Warszawa.

  WIĘCEJ O NASZEJ ORGANIZACJI SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH

  KOMPLEKSOWOŚĆ 

  Nasz Zespół to najlepsi z najlepszych. Wybieramy do naszej firmy ludzi z pasją, zaangażowanych i pełnych energii do działania, ponieważ wiemy, że z takimi właśnie osobami chciałbyś współpracować. Nie mówimy jednak jedynie o Trenerach Językowych, Egzaminatorach, Audytorach lub Tłumaczach. W Lingua Nova działamy kompleksowo, co oznacza, że wszystkimi organizowanymi dla Ciebie usługami zajmie się jedna osoba – Koordynator Kursów.

  INDYWIDUALIZACJA  

  Znamy się na językach obcych i wiemy, że odpowiednia analiza potrzeb przed przystąpieniem do kursu jest kluczem do sukcesu. Dlatego prowadzimy dwustopniową weryfikację wstępną, która sprawdza wszystkie 4 kompetencje językowe  oraz typ poznawczy każdego Kursanta. Prowadzimy też wnikliwą rozmowę, podczas której wyznaczamy cel nauki, program, metody i techniki uczenia, predyspozycje Kursanta, a także pytamy o wcześniejsze doświadczenia z nauką języka obcego.

  JAKOŚĆ 

  Nasza baza ponad 1200 Trenerów Językowych to bardzo pieczołowicie wybrani Nauczyciele, którzy posiadają właściwe  kwalifikacje, co weryfikujemy przed dopuszczeniem Trenera do prowadzenia kursu językowego. Następnie przeprowadzamy rozmowę, podczas której pytamy Nauczyciela o jego metody nauczania, materiały dydaktyczne i podręczniki z którymi pracuje, a także dopytujemy o doświadczenie. Każdy Trener podlega cyklicznej hospitacji, a przed przystąpieniem do nowego kursu odbywa odprawę lektorską, przybliżającą oczekiwania przyszłych Kursantów.

  SKUTECZNOŚĆ

  Osiąganie wytyczonych celów w nauce gwarantuje nam właściwa analiza potrzeb przed podjęciem kursu, uporządkowany proces nauczania wraz z dobrą organizacją szkoleń i wytyczenie pewnych ram dla samej nauki. Wszystkimi naszymi działaniami dzielimy się transparentnie przy pomocy dziennika elektronicznego i/lub semestralnego raportu. Wierzymy w mierzalność progresu, dlatego proponujemy Ci nie tylko samą naukę języka obcego, ale również jego wnikliwą weryfikację oraz certyfikację. Szkolenia językowe dla firm i instytucji mają naszym zdaniem przynosić zamierzony efekt w określonym czasie!

  ELASTYCZNOŚĆ

  Rozumiemy, że każdy biznes i każda instytucja jest inna. Dlatego staramy się wyjść naprzeciw różnym oczekiwaniom i jesteśmy gotowi na to, aby wsłuchać się w Twoje zapotrzebowanie. Nasz system rozliczeń jest bardzo wygodny i pozwala na dostosowanie się do możliwości i polityki płatności, która będzie dla Ciebie i Twojej Firmy/Instytucji wygodna. Praktykujemy też niezwykle elastyczną i transparentną formułę dopisywania się do kursów oraz rezygnacji, a w razie jakichkolwiek pytań  nasz Koordynator Kursów pozostaje zawsze do Twojej dyspozycji.

  CERTYFIKACJA

  Nic nie cieszy nas tak, jak widoczne efekty naszych wspólnych działań na rzecz rozwoju Pracowników Twojej Firmy/Instytucji. Wiemy jednak, że oprócz samych umiejętności liczą się dla Ciebie zaświadczenia o nabytych kwalifikacjach – wydajemy je zawsze imiennie po zakończonym kursie. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że coraz więcej Pracodawców przyciąga ambitnych Pracowników ofertą rozpoznawalnego egzaminu, po którym otrzyma się honorowany w Polsce i zagranicą certyfikat. Listę naszych egzaminów znajdziesz tutaj.