Egzamin LanguageCert Test of English (LTE) A1-C2

Lingua Nova to jedno z nielicznych Centrum Certyfikacji LanguageCert w Polsce! Mamy możliwość przeprowadzania międzynarodowego egzaminu językowego zakończonego otrzymaniem Certyfikatu ze wskazaniem jednego z sześciu poziomów według Rady Europy: A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2.

Uzyskanie  tego prestiżowego certyfikatu jest możliwe przez cały rok , 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jest szybkie i przyjazne w użyciu dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, które m.in. pozwalają na nadzorowanie egzaminu nie przez maszynę, a przez wykwalifikowaną osobę, dzięki czemu całe doświadczenie jest komfortowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb Kandydata przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.

Jak wygląda egzamin LanguageCert ? Co musisz przygotować?

 • Egzamin odbywa się online. Nie musisz marnować czasu na dojazdy, stresować się nieznanym otoczeniem – poświęcisz na test dokładnie tyle czasu ile faktycznie będzie on trwał wykonując go z dowolnie wybranego przez Ciebie miejsca.
 • Przygotuj paszport lub dowód osobisty, mikrofon i słuchawki. Zadbaj o działającą kamerkę i dobre połączenie internetowe.
 • Do egzaminu możesz przystąpić gdzie chcesz i kiedy tylko chcesz, o dowolnej porze, nawet w środku nocy! . Wyniki otrzymasz do 3 dni roboczych, a wraz z nimi certyfikat w wersji papierowej i online, a także cyfrową odznakę (digital badge).
 • Po rejestracji zostaniesz poproszony o ściągnięcie specjalnego oprogramowania, na którym zostanie przeprowadzony test (oprogramowanie dostępne na Mac i Windows).
 • W zależności od wybranego certyfikatu i Twoich preferencji, egzamin może obejmować nawet 4 zdolności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie. Jest dostępny dla wszystkich grup wiekowych.

  Certyfikat jest ważny bezterminowo, a autentyczność Twojego Certyfikatu można potwierdzić na stronie LanguageCert w kilka sekund  

  Po zakończeniu egzaminu w wersji zdalnej/online, otrzymasz swój wynik natychmiast, na skali punktowej od 0 do 100 punktów. Punkty przekładają się na poziomy Rady Europy (CEFR) w następujący sposób:

Poziom wg Rady Europy (CEFR) Punktacja egzaminu LTE
C2 90-100
C1 75-89
B2 60-74
B1 40-59
A2 20-39
A1 10-19
0 0-9

Zapisz się na egzamin już teraz

  Pola oznaczone * są obowiązkowe do uzupełnienia


  Zapis zgodny z dokumentem tożsamości.


  Zapis zgodny ze wskazanym dokumentem tożsamości.

  Dane kontaktowe

  Adres do korespondencji