SZKOLENIA JĘZYKOWE

Kurs języka obcego z Lingua Nova to gwarancja sukcesu w niedługim czasie. Dlaczego? Ponieważ nasza szkoła funkcjonuje na styku trzech  środowisk: sektora biznesowego, publicznego oraz akademickiego. Współpracując z licznymi firmami zaobserwowaliśmy, że kluczowymi cechami cenionymi przez przedsiębiorców są: indywidualizacja, celowość i kompleksowość. Dlatego każdy nasz kurs poprzedzamy krótką, ale niezwykle wnikliwą analizą potrzeb, określamy cele i horyzont nauczania, a wachlarz naszych usług pozwala zrealizować w Lingua Nova nawet te najbardziej poszukiwane na rynku kursy językowe wysoko specjalistyczne. Dzięki zamówieniom dla sektora publicznego staliśmy się ekspertami w zakresie terminowości, transparentności i raportowania wykonywanych przez nas zadań. Środowisko akademickie, z którego wywodzą się założyciele Lingua Nova oraz ogromna większość naszych trenerów językowych, dało nam narzędzia do kompetentnej pracy, nauczyło nas, że udokumentowany rozwój jest zawsze priorytetem, a najważniejszy w naszej działalności jest zawsze człowiek wraz z całą jego różnorodnością. Ten humanistyczny rys naszej działalności sprawia, że jesteśmy niezwykle skuteczni i pełni pasji do przekazywania umiejętności dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. W Lingua Nova wiemy bowiem, że sukces zaczyna się od komunikacji

Szkolimy najlepszych

Zaufało nam już ponad 800 przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Uczymy języka biznesowego, branżowego oraz komunikacji codziennej.

SPRAWDŹ NAS

Wszystko co potrzebne

Razem z nami nauczysz się mówić w języku obcym szybko i bezstresowo! Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej, matury, egzaminu certyfikatowego lub po prostu... Zacznij mówić swobodnie w języku obcym!

uczymy z pasją

Współpracujemy z największymi polskimi uniwersytetami, uczelniami, szkołami średnimi i podstawowymi w zakresie organizacji lektoratów i zajęć językowych. Szkolimy kadrę dydaktyczną i administracyjną, studentów i uczniów!

Nasze kursy językowe prowadzimy online lub stacjonarnie w całej Polsce. Być może chciałbyś dowiedzieć się, jak przedstawia się nasza kadra trenerów językowych i  w jaki sposób ich dla Ciebie wybieramy. Dowiedz się więcej o naszych lektorach w zakładce NASZA KADRA. To z ich pomocą przygotujesz się do:

  • rozmowy kwalifikacyjnej
  • egzaminu językowego (PEIC, TOEIC, FCE, CAE, CPE, LanguageCert)
  • matury
  • wyjazdu zagranicznego
  • przemówienia/wystąpienia publicznego

Naszych ekspertów językowych można również zatrudnić do poprowadzenia integracji w Twojej Firmie. Trener przedstawi wówczas ciekawą prezentację na zadane tematy i dyskusję po angielsku.

JAKICH JĘZYKÓW UCZYMY W LINGUA NOVA?

języki w Lingua Nova

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA KURS?

Jak zapisać się na kurs z konkretnego języka? To proste:

KROK 1: Wybierz jedną z trzech opcji i kliknij:

  • szkolenia dla firm i instytucji
  • szkolenia dla osób prywatnych
  • szkolenia dla szkół i uczelni

KROK 2: Wybierz język, który Cię interesuje i formę nauki.

KROK 3: Wypełnij krótki formularz (max. 1 minuta).

KROK 4: Zaakceptuj umowę i zrób przelew na wskazaną kwotę (w przypadku osób prywatnych).

KROK 5: Sprawdź skrzynkę mailową, prześlemy na nią wszystkie informacje dotyczące Twojego kursu.

Zapraszamy!