ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU OBCYM

Rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym – coraz więcej pracodawców wymaga od swoich pracowników znajomości języków obcych. Wystarczy przejrzeć oferty pracy na przeróżnych stanowiskach – od menedżera poprzez kelnera. Treści takie jak:„ komunikatywny j. angielski (mile widziany również niemiecki lub hiszpański)”, „minimalne wymagania to znajomość języka angielskiego na poziomie B1” czy „bardzo dobra znajomość języka francuskiego” to standard.

Musimy być przygotowani na to, że nasze spotkanie rekrutacyjne będzie przynajmniej w części prowadzone w języku obcym. Stres przy tego typu konfrontacjach bywa duży. Dlatego też warto aby rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym z przyszłym pracodawcą wypadła po naszej myśli.

Wesprzemy Cię w procesie rekrutacyjnym

Lingua Nova wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom rynkowym oferuje pakiet przygotowawczy " rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym". Pakiet takich zajęć znacznie zwiększa szansę zatrudnienia kandydata dzięki czemu rozmowa po angielsku o pracę będzie potwierdzeniem przydatności danej osoby na stanowisko w firmie.

Nie ma zbyt dużych różnic w rozmowie o pracę w języku angielskim czy w języku polskim. Natomiast w przypadku języka obcego musimy zdać sobie sprawę, że rozmowa o pracę w języku angielskim może być przeprowadzona z native speakerem, więc trzeba się przygotować do rozumienia ze słuchu osoby mówiącej z konkretnym akcentem i korzystającej ze słownictwa typowego dla branży, w której chcesz pracować.

Szukasz pracy? Zwiększymy Twoje szanse na jej otrzymanie!

Oferta Lingua Nova – przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku obcym – skierowana jest dla wszystkich osób, które poszukują pracy z wymaganą lub mile widzianą znajomością języka obcego. Pomożemy Ci w przejściu przez proces rekrutacyjny bez stresu związanego z koniecznością autoprezentacji w języku obcym.

Nasza oferta " rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym" zawiera:

 • pakiet 3 zajęć x 60 min. – wszystko w cenie 299 PLN;
 • konwersacje z lektorem: przygotowanie do interview, możliwość
  dopasowania do konkretnej branży (język specjalistyczny), przetrenowanie
  w języku obcym najczęściej powtarzających się pytań i scenariuszy
  rozmów;
 • spotkania online, może być też rozmowa telefoniczna;
 • po wykupieniu pakietu możliwość dokupienia 1 h (60 min) dodatkowych zajęć tuż przed rozmową kwalifikacyjną z 10% zniżką;
 • wszystkie języki obce;
 • dogodne dla kursanta godziny i dni;
 • brak ograniczeń czasowych na wykorzystanie pakietu.

 Wejdź na szczyt z Lingua Nova!  Zapraszamy!

Słowa i zwroty które przydadzą się w rozmowie kwalifikacyjnej w języku angielskim znajdziesz w naszym artykule tutaj

Obsługa Klienta dostępna pod numerami telefonów:

668-041-729; 668 041-680; 660-722-225; 668-041-698

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej