Ogólnopolska Grupa Językowa
Lingua Nova Warszawa

LINGUA NOVA A KORONAWIRUS

W związku z postępującą liczbą zakażeń koronawirusem w Polsce, a także zamknięciem szkół i w konsekwencji koniecznością zapewnienia opieki dzieciom, rekomendujemy kontynuowanie zajęć językowych online.

Chcemy, aby każdy z Państwa był zdrowy, czuł się komfortowo i odbywał zajęcia językowe w bezpiecznej przestrzeni, nie narażając zdrowia. Zachęcamy, aby kontynuowali Państw edukację, zwłaszcza, gdy istnieje możliwość prowadzenia zajęć online.

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova wciąż działa i działać będzie. Wprawdzie wirus z Wuhan spowodował, że niektórzy z nas pracują zdalnie, my, póki będzie można trwamy na posterunku i w dalszym ciągu służymy Państwu pomocą. W siedzibie firmy Lingua Nova Sp. z o.o., pod adresem: Warszawa, ul. Wspólna 41, piętro II, w dni robocze w godzinach: 8.00 – 16.00 świadczymy dyżury stacjonarne.

Zapraszamy do kontaktu tel. 22 584 10 10.
dział szkoleń językowych, polski dla obcokrajowców: 501 622 738;
668 041 680; 668 041 569; 501 622 728
dział tłumaczeń: 668 041 698;
sale szkoleniowe wynajem i rezerwacja oraz sprawy ogólne: 668 041 729;
dział metodyczny: 668 041 650;
kursy języka polskiego jako obcego, informacje dot. egzaminu z j. polskiego jako obcego oraz marketing tel: 668 041 638.

Wspieramy nasz rząd i wszystkich twardych ludzi odpowiedzialnych za utrzymanie Państwa i firm! Bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą pracę w okresie tego światowego nieszczęścia.

Prezes Zarządu Bartosz Szyke

szkolenia@linguanova.com.pl – kontakt dla obecnych Klientów

Jeśli kontaktują się Państwo z nami po raz pierwszy, prosimy o wypełnienie formularza  znajdującego się na dole strony.

Godziny otwarcia szkoły:

pn – piąt w godz.: 8.00-18.00,

Lingua Nova Kalisz

ul. Serbinowska 5
62-800 Kalisz

62 766-25-25, 62 766-26-26

kalisz@linguanova.com.pl 

www.linguanova.com.pl/kalisz

Lingua Nova Kijów

ul. Volodymyrska 69, 4
01004 Kyiv (Ukraine)

+380 (93) 584 9300

www.linguanova.com.ua

linguanova@ukr.net

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).

Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.

Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.

Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:

- w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,

- w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,

- w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

<< mniej

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Lingua Nova Sp. z o.o., ul. Wspólna 41, p.II, 00-519 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza kontaktowego. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez Lingua Nova Sp. z o.o. oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności.