Indywidualny kurs językowy on – line – tylko z Lingua Nova!

28 września 2022
5/5 - (2 votes)

Indywidualny kurs językowy on – line – serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych z każdej grupy wiekowej. Badania naukowe wykonywane na przestrzeni lat w różnych środowiskach zawodowych pokazują, że najwygodniej można uczyć się języków obcych, kiedy otrzymuje się możliwość samodzielnego sterowania wszystkimi etapami edukacji.

Dbając o wysoki komfort współpracy z naszymi Kursantami – zdecydowanie hołdujemy tej zasadzie.  Możemy się poszczycić, iż byliśmy jedną z pierwszych w Polsce szkół językowych, które wprowadziło do swojego programu novum w postaci wirtualnego nauczania za pomocą programów komputerowych oraz komunikatorów internetowych.

Indywidualny kurs językowy on – line – samodzielnie określasz tempo zdobywania wiadomości i umiejętności!

Komfortową naukę zdalną wszyscy nasi Słuchacze zawdzięczają nowoczesnym platformom e – learningowym jaką przedstawiał“e – school”. Swego czasu było to pionierskie rozwiązanie w Polsce, jeśli chodzi o szkoły uczące języków obcych. Szeroko zakrojony indywidualny kurs językowy on – line ze szkołą Lingua Nova oparty jest na najnowocześniejszych i aktualnych rozwiązaniach technologicznych, dzięki czemu nie mamy wrażenia obcowania z przestarzałymi i archaicznymi metodami nauczania oraz stosowania niedopasowanego sprzętu do komunikacji. Każdy potencjalny Słuchacz szkoły Lingua Nova przed podjęciem decyzji o nawiązaniu współpracy może z bliska poznać specyfikę naszej pracy oraz narzędzia, które stosujemy. Uczęszczając na indywidualny kurs językowy on – line, nie jesteśmy zmuszani do gwałtownych zmian naszego harmonogramu dnia, przedłużających się dojazdów czy inwestowania w tonę podręczników do nauki języków, które raczej nie należą do najtańszych. Wirtualna nauka z Lingua Nova pozwala zapomnieć o drobiazgach, bez których jeszcze niedawno nie wyobrażalibyśmy sobie życia!

Indywidualny kurs językowy on – line – na gorszy i lepszy czas!

Żyjemy w epoce dość niespokojnej, gdzie z dnia na dzień zmienić się może dosłownie wszystko. Indywidualny kurs językowy on – line pod szyldem szkoły Lingua Nova zdał egzamin skuteczności zarówno w sytuacji pandemii, kiedy wszyscy zmuszeni byliśmy do ciągłego odosobnienia w naszych domach, jak i w sytuacji aktywnych pracowników wielu korporacji czy firm prywatnych, którzy niezależnie od panującej na świecie sytuacji musieli udawać się w częste podróże. Platformy językowe Lingua Nova oraz indywidualne kursy językowe on – line uratowały możliwość aktywnego funkcjonowania wszystkich spragnionych wolności – choćby miała ona istnieć umownie i jedynie w świecie wirtualnym. Nasz indywidualny kurs językowy on – line to elastyczne zajęcia, program pozbawiony powtarzalnego szablonu oraz globalna dostępność. Te wszystkie czynniki sprawiają, że nauka języka obcego w każdych, nawet najbardziej nietypowych warunkach, staje się ogromną przyjemnością.

Indywidualny kurs językowy on – line – wybierz idealną metodę i narzędzia dla zwiększonej efektywności!

Nasz Edublog Lingua Nova przed przyszłymi Czytelnikami odkrywa tajniki wszystkich propozycji dydaktycznych. Warto zapoznać się z nimi bliżej, tym bardziej, że treści uzupełniane są na bieżąco, co tylko świadczy o tym, że ciągle poszukujemy nowych rozwiązań na to, by wyróżniać się w branży edukacyjnej i wprowadzać rozwiązania, o których jeszcze mało kto słyszał.

Najlepsze narzędzia i aplikacje Lingua Nova to:

 

  • indywidualny kurs językowy on – line – za pośrednictwem Skype, wygodne i komfortowe rozmowy video, idealne do nauki języków obcych, kurs może być przeprowadzany indywidualnie lub grupowo

 

  • aplikacja Clickmeeting – zajęcia przy jej zastosowaniu świetnie sprawdzają się w komunikacji grupowej, ale indywidualny kurs językowy on – line również może na nim skorzystać, wszystko to bez konieczności instalowania nowych programów, Słuchacz po prostu otrzymuje od lektora link do wydarzenia, wystarczy jedno kliknięcie i już jesteśmy w wirtualnej sali lekcyjnej

 

  • aplikacja ZOOM – możemy zrealizować przez nią indywidualny kurs językowy on – line na zasadach bardzo zbliżonych do Clickmeeting, tutaj również można zapomnieć o konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, narzędzie o niezwykłej skuteczności i wszechstronności

 

  • aplikacja Microsoft Teams – zajęcia prowadzone za jej pośrednictwem pozwalają zachować ład i harmonogram w wieloetapowych, rozbudowanych działaniach, to właściwie zestaw elementów i usług ułatwiających szeroką pracę zespołową, warto wspomnieć o korzystnym zintegrowaniu z narzędziami Microsoftu, np. pakietem Office oraz Skype, mamy więc pełen pakiet wspierający cały proces edukacyjny

To oczywiście nie wszystkie narzędzia stosowane na co dzień w pracy szkoły językowej Lingua Nova. Wymieniliśmy jedynie najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane. Aby zapoznać się z licznymi, dodatkowymi opcjami wirtualnej edukacji językowej – zapraszamy do kontaktu! Indywidualny kurs językowy on – line to kompleksowa obsługa sprawdzonych, przetestowanych, popularnych, intuicyjnych i łatwych w obsłudze narzędzi.

Indywidualny kurs językowy on – line – indywidualne podejście do Słuchacza

30 lat aktywnej działalności w sektorze usług edukacyjnych to cała epoka, a mimo to nie straciliśmy ducha poszukiwania nowych rozwiązań oraz wprowadzania metod nauczania, które stały się naszą największą siłą. Trudny czas pandemii, konieczność przyswojenia podstawowych zasad językowych z powodu nieoczekiwanej wyprowadzki za granicę, podjęcie nowej pracy w środowisku międzynarodowym – te wszystkie zjawiska i związane z nimi problemy znamy niemal od podszewki. Każdy Słuchacz jest inny, dlatego indywidualne podejście stanowi dla nas kwestię nadrzędną, nawet, jeśli w praktyce indywidualny kurs językowy on – line na platformie skupia w danej chwili kilkadziesiąt osób. Dobrze znamy zasady odpowiedniego podziału naszych obowiązków i pracujemy tak, by żaden Klient biorący udział w kursie nie czuł się pominięty i lekceważony. Indywidualny kurs językowy on – line przedstawia niezwykle korzystne pakiety wielogodzinne z dodatkowymi gratisami!

Indywidualny kurs językowy on – line – poznaj najbardziej interesujące pakiety lekcji wirtualnych!

Oferowane przez Lingua Nova pakiety lekcji wirtualnych obejmują zajęcia 10, 16, 30, 60, 90 i 120 godzin. Z pomocą naszej nowoczesnej szkoły językowej każdy Słuchacz może liczyć także na gruntowne przygotowanie do egzaminów FCE, CAE i wielu innych. Skorzystać można również z oferty kursów Business English online. Decydując się na skorzystanie z określonego pakietu, można liczyć na wiele atrakcyjnych dodatków. Cena za godzinę lekcyjną maleje w stosunku do zwiększonego zaangażowania. Przed przystąpieniem do indywidualnego kursu językowego on – line na szczególne życzenie przeprowadzamy badanie stopnia zaangażowania językowego, określające bieżący poziom w skali CEFF. Audyt językowy kończy się wyborem odpowiedniego profesora, który będzie prowadził zajęcia. Nasz kurs językowy wieńczy certyfikat.

Indywidualny kurs językowy on – line to inwestycja, która zawsze się zwraca!

Zapraszamy serdecznie do współpracy – 22 584 – 10 – 10

kursy@linguanova.com.pl

Lingua Nova – optymalnie skuteczna edukacja językowa już od 1991 roku!

UDANA KOMUNIKACJA TO PIERWSZY I NAJWAŻNIEJSZY KROK DO SUKCESU!

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://linguanova.com.pl/

 

 

 

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum