Matura to nie bzdura

30 listopada 2021
kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego
5/5 - (25 votes)

Czas próby – kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego

Właśnie rozpoczęły się matury próbne. Na pół roku przed prawdziwą maturą, młodzież ma szansę przekonać się, jaki osiągnęła poziom i czego może się spodziewać na maturze. To także moment na ostatni dzwonek dla tych, którym matura do tej pory jawiła się jako coś nierzeczywistego.
Matura to nie bzdura! Egzamin maturalny weryfikuje nie tylko wiedzę, ale także zdobyte umiejętności z różnych obszarów oraz zdolność do szybkiego podejmowania trafnych decyzji.

Pierwszy krok

Jedną z takich decyzji młodzi ludzie mogą podjąć już dziś, zapisując się na kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego. Nasz zespół metodyków opracował kurs, który w ciągu trzech miesięcy przeszkoli młodzież szykującą się do majowych egzaminów.

W Lingua Nova skupiliśmy się na rozwijaniu umiejętności, które sprawdza egzamin pisemny. Wzorem ubiegłego roku jest to jedyny obowiązkowy egzamin z języka obcego. Dla Uczniów, którzy dla celów rekrutacyjnych potrzebują zdawać także egzamin ustny mamy specjalną ofertę.

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego. Zapisz się już teraz!

  Pola oznaczone * są obowiązkowe do uzupełnienia


  PodstawowyRozszerzony

   


  całość: 1499zł2 raty po 838zł

  Decyzją MEiN maturzyści zdają tylko część pisemną, dlatego też kurs Lingua Nova koncentruje się na usprawnianiu umiejętności słuchania, czytania i pisania, przy jednoczesnym wzbogacaniu słownictwa i przypominaniu najważniejszych i najtrudniejszych zagadnień gramatycznych.

  Więcej informacji – znajdziesz tutaj

  Usłysz, aby zrozumieć

  Najwięcej emocji budzą pierwsze zadania: słuchanie ze zrozumieniem. W przypadku maturzystów są to trzy, a ósmoklasistów cztery zróżnicowane zadania. Największym wyzwaniem jest koncentracja. Każdego nagrania można wysłuchać tylko dwa razy. Duża ilość wykonanych wcześniej ćwiczeń pozwoli opanować rozpierzchnięte myśli i poprawnie wykonać zadanie. Kluczem do sukcesu jest odpowiednia ilość powtarzanych ćwiczeń. Temu właśnie mają służyć kursy egzaminacyjne.

  Pisanie czyni mistrza

  Podobną taktykę przyjmujemy w podejściu do zadań z pisania. Jeśli uczeń przyzwyczajony jest do pisania tekstów w języku obcym i zna wymagania egzaminacyjne, jest w stanie uporać się z nimi w sposób systemowy. Zadania egzaminacyjne układane są według znanych schematów. Cała sztuka polega na poznaniu i wyćwiczeniu pewnych nawyków, które ułatwią wykonanie zadań w określonym czasie z największą dokładnością.

  Ostatnie szlify

  Na tym ostatnim etapie, będzie także czas na powtórzenie i przećwiczenie struktur gramatycznych i leksykalnych oraz ich poprawne wykorzystanie. Zadania maturalne skupiają się wokół tekstów, które należy uzupełnić odpowiednimi wyrażeniami. Sprawdzają one praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Nasze kursy oparte są na ćwiczeniach rozwijających te umiejętności.

  kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego

  Kurs 66

  Podczas 66 lekcji jesteśmy w stanie przygotować młodego człowieka tak, aby podszedł do egzaminu bez strachu i z dużą ufnością w swoje umiejętności. Praca w niewielkich grupach sprawia, że uczestnicy czują się komfortowo, uczą się od siebie nawzajem. Poza tym pracują w przyjaznej atmosferze, a jednoczy ich wspólny cel: osiągnięcie sukcesu na egzaminie.

  Uczniowie z całej Polski łączcie się

  Kursy prowadzimy na platformach komunikacyjnych, dzięki czemu Uczestnicy oszczędzają czas, a z zajęć mogą skorzystać nie tylko Warszawiacy, ale również młodzież z innych miejscowości. Przed rozpoczęciem lekcji do każdego z Uczniów wysyłamy egzemplarz Repetytorium.

  Zdaniem Wodza Winstona

  Winston Churchill powiedział, że „wystarczy tylko przecierpieć, żeby wygrać.” Przez „przecierpieć” rozumiemy „wytrzymać niezłomnie chwilę próby” dla Was jest to okres intensywnego przygotowywania się do egzaminu w tych ostatnich miesiącach, które go poprzedzają. My zaś dołożymy starań, aby był to czas owocnej i przyjemniej pracy.

  Cały Zespół Lingua Nova wraz z naszymi Lektorami trzyma za Was kciuki i życzy powiedzenia!!

  kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego 22 584 – 10 – 10  w godz 8- 17 lub, mail : kursy@linguanova.com.pl

  Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

   


  Szukaj

  Najnowsze

  Archiwum