Pakiety, płatność semestralna i miesięczna

22 października 2023
Pakiety, płatność semestralna i miesięczna
5/5 - (5 votes)

ROZLICZENIE W PEŁNI CUSTOMIZED

O NOWOCZESNEJ FORMIE PŁATNOŚCI ELASTYCZNYCH

Duże koncerny i wielkie korporacje wykonały ogromny wysiłek, aby przyzwyczaić nas do myślenia o wielu czynnościach handlowych w kategoriach masowości. Specjaliści cały czas myślą jak zrobić, aby te czynności były jak najprostsze. My jednak – konsumenci – udowadniamy w ostatnich latach, że nie tak łatwo nas przyzwyczaić do określonych zachowań. Dostosowujemy się do tych kategorii, które są dla nas w jakiś sposób dogodne, nie przystajemy jednak na te, które w dłuższej perspektywie okazują się dla nas nieatrakcyjne. Dostosowywaniu się właśnie poświęciliśmy ten materiał. W Lingua Nova czekają na Was bowiem aż trzy opcje rozliczenia: pakiety, płatność semestralna i miesięczna!

“CUSTOMIZED” ZNACZY “DLA CIEBIE”

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zatem produkty i usługi spersonalizowane. Być może jest to efekt pewnego “przebudzenia” czy “odczarowania” – jak trafnie nazywa tego typu zjawiska socjologia. Tymczasem staromodna już nieco i znana wszystkim personalizacja ustępuje miejsca customizacji [czyt. kastomizacji], czyli jeszcze większemu wyczuleniu na potrzebę klienta i dopasowanie się do jego indywidualnych preferencji. Angielskie “customized” znaczy ni mniej ni więcej, tylko “na zamówienie zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem”. Dlaczego zatem warto customizować rozliczenia, jaką formę customizacji proponuje Lingua Nova i dla kogo i jaki rodzaj rozliczenia będzie odpowiedni? Potrzebujemy dokładnie 3,5 minut, aby to wyjaśnić. Czas start!

ZAJĘCIA GRUPOWE – PŁATNOŚĆ SEMESTRALNA CZY MIESIĘCZNA?

W zakresie zajęć grupowych rozliczenie w interwałach mniejszych niż semestr jest trudne, ponieważ szkoła musi zagwarantować trwałość grupy dla wszystkich jej członków. Lingua Nova oprócz klasycznego rozliczenia semestralnego wprowadziła również płatność miesięczną, dzięki której uczyć może się po prostu każdy. Wprowadziliśmy zajęcia zarówno w tygodniu pracującym, jak i w weekendy, uruchamiamy kursy na różnych poziomach zaawansowania językowego włącznie z nauką  zupełnie od podstaw na kursie intensywnym. Przedział wiekowy w naszych grupach jest bardzo szeroki, staramy się jednak w miarę możliwości łączyć osoby na podobnych etapach życiowych i z podobnymi preferencjami co do nauki. Wykonujemy w tym celu specjalną analizę potrzeb telefonicznie lub online, wiemy bowiem, że komfort wypowiedzi na zajęciach potrafi błyskawicznie zredukować lub całkiem zlikwidować barierę komunikacyjną, z którą najczęściej zmagają się kursanci. Jeśli zastanawiasz się, czy zainwestować w zajęcia indywidualne, czy może jednak grupowe, to polecamy kilka wskazówek tutaj. Cennik i harmonogramy zajęć sprawdzisz tutaj.

SPOTKANIA GRUPOWE I INDYWIDUALNE: MIESIĄC I JUŻ!

Płatność miesięczna sprawdza się doskonale w przypadku osób, które swoje zobowiązania wolą regulować na bieżąco w mniejszych transzach. Nasza propozycja pozwala uczyć się już od… 399,00zł miesięcznie na zajęciach grupowych i już od 580,00zł miesięcznie na zajęciach indywidualnych! Trzeba jednak pamiętać o tym, że płatność należy uregulować do 15. kalendarzowego dnia miesiąca poprzedzającego kolejny miesiąc nauki (do 15 października należy wpłacić kwotę za listopad). Ten sposób rozliczenia odpowiada najczęściej osobom, które kurs językowy finansują z własnej kieszeni, dlatego jasna jest dla nas potrzeba szczególnej elastyczności w tym zakresie. W Lingua Nova jednak elastyczność wpisana jest w nasz profil działania – postanowiliśmy zatem, że nasza umowa da kursantowi pełną wygodę podejmowania decyzji i wpisaliśmy w nią jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Cennik i harmonogramy zajęć sprawdzisz tutaj.

LEKCJE INDYWIDUALNE – JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

O wiele łatwiej wprowadzić rozliczenie customized w przypadku lekcji indywidualnych. Przygotowaliśmy dwie propozycje, które – mamy nadzieję – spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Pierwszą opcją rozliczenia jest możliwość pakietu lekcji: po 30, 60, 90 lub 120 godzin lekcyjnych. Druga możliwość uregulowania spraw finansowych w Lingua Nova to płatność miesięczna, na którą decydują się absolutnie nieliczne placówki. My jednak chcielibyśmy zagwarantować Państwu swobodę decydowania o swoim kursie – dlatego też ten ostatni sposób rozliczenia opatrzyliśmy najkrótszym możliwym terminem wypowiedzenia umowy, trwającym tylko jeden miesiąc. Mamy jednak dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę, która sprawi, że Twój kurs indywidualny będzie w pełni dostosowany do Twoich potrzeb!. W Lingua Nova układamy harmonogram zgodnie z wytycznymi kursanta, co oznacza, że to Ty decydujesz w które dni?, o jakich godzinach? i ile razy w tygodniu będziesz się uczyć?.

KURS INDYWIDUALNY – O RETY, PAKIETY!

Dla kogo odpowiednie będą nasze pakiety 30, 60, 90 i 120 godzin lekcyjnych? Cóż, z uwagi na fakt, że płatność za ten rodzaj kursu regulujemy z góry, najbardziej odpowiadają one osobom, które kurs będą mieć refundowany lub zwyczajnie finansowany przez swojego pracodawcę. Wbrew pozorom nie jest to wcale rzadka sytuacja, a ustalenie z góry z pracodawcą odpowiedniego pakietu sprawia, że… Pracownik ma gwarancję, że wykupiona liczba godzin zostanie zrealizowana i pracodawca nie wycofa się ze swojego zobowiązania. Zdarza się też często, że kurs jest współfinansowany – część opłaca pracownik, a część pracodawca. To również bardzo dogodna sytuacja do zakupu pakietu, a Lingua Nova oczywiście realizuje pakiety z podzieloną płatnością, które można uruchomić w każdym momencie roku kalendarzowego. Dla kogo jeszcze pakiet? Oczywiście dla oszczędnych! Cena jednostki lekcyjnej  w pakiecie 120 godzin lekcyjnych jest najniższa ze wszystkich cen kursów indywidualnych. Sprawdź ceny pakietów tutaj.

FILOZOFIA DOSTOSOWANIA

Podsumowując: w Lingua Nova prowadzimy dla osób prywatnych trzy opcje rozliczenia: pakiety, płatność semestralna i miesięczna. Za lekcje grupowe można w Lingua Nova rozliczyć się semestralnie lub miesięcznie, za spotkania indywidualne przyjmujemy płatność w pakietach lub co miesiąc. Customized – używamy dziś tego terminu, choć kwestia dokładnego poznania Waszych preferencji i dostosowania się do nich jest naszą filozofią od zawsze. Dlatego też na końcu tego artykułu nie znajdziecie zakańczającej dyskusję kropki, a raczej towarzyszące Lingua Nova od ponad 30 lat otwarte pytanie: jak jeszcze możemy pomóc?


Szukaj

Najnowsze

Archiwum