Wyróżnienie dla Lingua Nova w Plebiscycie ORŁY Tłumaczeń

8 lutego 2022
Plebiscyt ORŁY Tłumaczeń
5/5 - (29 votes)

Plebiscyt ORŁY Tłumaczeń powstał w celu wyróżnienia najlepszych firm na rynku. Liderów w całej branży. Firm, które wyznaczają kierunek, stawiają na nieustanny rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom Klientów. Warto zaznaczyć, że każdy ma wgląd w kryteria jakie wyznaczane są firmom biorącym w nim udział.

Orły Tłumaczeń to nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy w całej Polsce. Te które cechują się profesjonalizmem oraz zapewniają najlepszą jakość świadczonych usług. Istotną kwestią jest również to, że w plebiscycie najważniejsze głosy to te od Klientów, którzy rekomendują uczestników w Internecie.

Plebiscyt ORŁY Tłumaczeń powstał w celu wyłonienia najlepszych firm. Liderów w branży, którzy stawiają na rozwój, podnoszenie kwalifikacji, itp. Przekłada się to na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta przez nasz dział tłumaczeń. Najlepsze firmy biorące udział w plebiscycie wybierane są na podstawie ocen Klientów, którzy umieścili je w Internecie. Wszystko dzięki zastosowaniu technologii microdata, która wykorzystywana jest też między innymi przez takich gigantów jak: Google i Facebook.

Dziękujemy serdecznie za zaufanie. To dla nas bardzo cenne. Państwa głosy świadczą o tym, że firma Lingua Nova od 30 lat spełnia oczekiwania Klientów. Proponując najwyższą jakość.

Jest nam bardzo miło, że zostaliśmy nagrodzeni w Plebiscycie branżowym ORŁY Tłumaczeń 2022. To dla nas duży zaszczyt znaleźć się wśród liderów w branży.

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum