WIRTUALNE LEKCJE JĘZYKOWE CLICKMEETING

Opcja wirtualne lekcje językowe jest doskonałym rozwiązaniem dla osób mobilnych, pracujących w terenie, lub dla kameralnych grup pracowników znajdujących się w różnych oddziałach, bądź lokalizacjach. Dlatego korzystamy z wiodącego, nowoczesnego rozwiązania biznesowego wykorzystującego wirtualne narzędzia – aplikacji ClickMeeting.

Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnej technologii, która umożliwia swobodną komunikację między lektorem i słuchaczami. Dlatego uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w lekcjach językowych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo biorą udział w moderowanych przez prowadzącego dyskusjach oraz korzystają z wielu interesujących, wspomagających naukę opcji. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość logowania się na zajęcia za pośrednictwem linku, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Nauka online z żywym lektorem za pomocą narzędzia ClickMeeting prowadzona jest w małych grupach, lub w postaci lekcji indywidualnych.

Co nas wyróżnia

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne  są do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

W związku z nieustannym  podnoszeniem jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne. W ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora) uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

Od 2019 roku jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego.

Godny uwagi jest fakt iż posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Przyznana została nam przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Posiadamy także certyfikat " Firma przyjazna Nauce".

Więcej na temat zajęć indywidualnych oraz zajęć grupowych