WIRTUALNE LEKCJE JĘZYKOWE CLICKMEETING

Opcja wirtualne lekcje językowe jest doskonałym rozwiązaniem dla osób mobilnych, pracujących w terenie, lub dla kameralnych grup pracowników, znajdujących się w różnych oddziałach, bądź lokalizacjach. Dlatego korzystamy z wiodącego, nowoczesnego rozwiązania biznesowego, wykorzystującego wirtualne narzędzia – aplikacji ClickMeeting.

Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnej technologii, która umożliwia swobodną komunikację między lektorem i słuchaczami. Dlatego uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w lekcjach językowych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo biorą udział w moderowanych przez prowadzącego dyskusjach oraz korzystają z wielu interesujących, wspomagających naukę opcji. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość logowania się na zajęcia za pośrednictwem linku, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wirtualne lekcje językowe „na żywo"

wirtualne lekcje językowe

Naukę online z żywym lektorem, za pomocą narzędzia ClickMeeting, prowadzimy w małych grupach, lub w postaci lekcji indywidualnych. Członkowie grupy i lektor mogą się nawzajem widzieć i słyszeć. Mają również możliwość prezentacji różnego rodzaju materiałów multimedialnych, w tym filmów video, dokumenty, podcastów, czy też prezentacji. Wirtualne lekcje językowe mogą odbywać się w dowolnym miejscu i czasie. Przestrzeń przestała być problemem, a samo narzędzie posiada mnóstwo funkcjonalności, sprawiających, że nauka języka jest efektywna, ale też komfortowa. Dlatego też coraz częściej rekomendujemy to rozwiązanie naszym Partnerom.

Co nas wyróżnia

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne  są do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

W związku z nieustannym  podnoszeniem jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne. W ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora) uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

Od 2019 roku jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego.

Godny uwagi jest fakt iż posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Przyznana została nam przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Posiadamy także certyfikat " Firma przyjazna Nauce".

Więcej na temat zajęć indywidualnych oraz zajęć grupowych