WIRTUALNE LEKCJE JĘZYKOWE CLICKMEETING

Opcja wirtualne lekcje językowe jest doskonałym rozwiązaniem na trudne czasy oraz dla osób mobilnych, pracujących w terenie, lub dla grup pracowników, znajdujących się w różnych oddziałach, bądź lokalizacjach. Dlatego korzystamy z wiodącego, nowoczesnego rozwiązania biznesowego, wykorzystującego wirtualne narzędzia – aplikacji ClickMeeting,  Zoom,  czy Microsoft Teams.

Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnej technologii, która umożliwia swobodną komunikację między lektorem i słuchaczami. Dlatego uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w lekcjach językowych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo biorą udział w moderowanych przez prowadzącego dyskusjach oraz korzystają z wielu interesujących, wspomagających naukę opcji. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość logowania się na zajęcia za pośrednictwem linku, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wirtualne lekcje językowe “na żywo"

wirtualne lekcje językowe

Naukę online z żywym lektorem, za pomocą wymienionych narzędzi, prowadzimy w małych grupach, lub w postaci lekcji indywidualnych. Członkowie grupy i lektor mogą się nawzajem widzieć i słyszeć. Mają również możliwość prezentacji różnego rodzaju materiałów multimedialnych, w tym filmów video, dokumenty, podcastów, czy też prezentacji. Wirtualne lekcje językowe mogą odbywać się w dowolnym miejscu i czasie. Przestrzeń przestała być problemem, a samo narzędzie posiada mnóstwo funkcjonalności, sprawiających, że nauka języka jest efektywna, bezpieczna ale też komfortowa. Dlatego też coraz częściej rekomendujemy to rozwiązanie naszym klientom.

 

Państwa opiekunowie dostępni są pod numerami telefonów: 668-041-729; 668 041-680, 660-722-225, 668041-698

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  Co nas wyróżnia

  Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

  Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne  są do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

  W związku z nieustannym  podnoszeniem jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne. W ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora) uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

  Od 2019 roku jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego.

  Godny uwagi jest fakt iż posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Przyznana została nam przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Posiadamy także certyfikat " Firma przyjazna Nauce".

  Więcej na temat zajęć indywidualnych oraz zajęć grupowych