Zainwestuj w zajęcia językowe i odnieś sukces na rynku pracy!

5 sierpnia 2022
Oceń

Żyjemy w czasach postępującej globalizacji. Dzięki nowoczesnym technologiom świat stał się miejscem przyjaźniejszym i bardziej przystępnym, choć z drugiej strony także znacznie bardziej wymagającym. Internet pozwala na nawiązywanie kontaktów biznesowych w najdalszych zakątkach świata. Dziś nietrudno powołać do życia i rozkręcić własne przedsiębiorstwo.

Znacznie trudniej jest je utrzymać, zwłaszcza, jeśli mamy wysokie ambicje, a nasze zdolności językowe pozostawiają wiele do życzenia. Znajomość języków obcych to w XXI wieku podstawowy warunek, by odnieść pełnowymiarowy sukces na rynku pracy. Przekonaj się, dlaczego właśnie nasze zajęcia językowe otworzą przed Tobą zupełnie nowe możliwości!

Zajęcia językowe – język angielski w biznesie i na użytek prywatny

Warto znać język angielski nie tylko dlatego, by samemu usprawnić prowadzenie własnej firmy na międzynarodowym rynku. Dziś wszyscy pracodawcy, przyjmując do swoich firm nowych pracowników, bacznie zwracają uwagę na to, czy kandydaci znają język angielski i w jakim stopniu. Podstawy często już nie wystarczają. Im większą renomą cieszy się dana firma, tym bardziej wymagane jest stałe dokształcanie, poszerzanie wiedzy i umiejętności, zdobywanie kolejnych certyfikatów.

Zachętą do wytężonej nauki języka angielskiego na pewno będzie także fakt, iż coraz więcej międzynarodowych korporacji otwiera swoje firmy w Polsce. Praca w międzynarodowym środowisku jest zawsze lepiej płatna, zdobywamy możliwości awansu oraz dynamicznego rozwoju zawodowego.

Zajęcia językowe LINGUA NOVA – sprawdź naszą ofertę!

Umiejętności językowe, zdolności do porozumiewania się językami innymi od tych, które stosujemy na co dzień, w szerokim stopniu otwierają przed nami różne drzwi. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu wielu firm zatrudniających liczne kadry pracowników, a także osób prywatnych, oferujemy dodatkowe zajęcia językowe. Obejmują one oczywiście język angielski, ale można także wybrać inne języki obce. Nie każdy z nas w jednakowym stopniu posiada zdolności lingwistyczne, ale skrupulatnie dopasowany program w połączeniu z konsekwencją już po kilku tygodniach zajęć mogą przynieść zaskakujące rezultaty.

Znając język obcy, możemy szybciej rozwinąć naszą działalność, będąc zawsze o krok przed konkurencją. Współpraca z partnerami zagranicznymi wolna będzie od wszelkich ograniczeń, co przełoży się również na efektywne tempo pracy i szybki sukces! Warto jeszcze wspomnieć, że to właśnie możliwość odbywania dodatkowych lekcji językowych w dużej mierze świadczy o renomie danej korporacji. To dowód, że przełożonym zależy na naszym rozwoju i systematycznym podnoszeniu kwalifikacji.

Zajęcia językowe LINGUA NOVA w praktyce

Oferowane przez nas zajęcia językowe prowadzimy w naszej placówce edukacyjnej, ale jesteśmy również otwarci na współpracę w firmowych biurach, siedzibach korporacji oraz metodą online. Jesteśmy w stanie zaproponować określone programy nauczania, szczegółowo dopasowane do potrzeb i oczekiwań danych grup zawodowych.

Nauka obejmuje przyswajanie podstawowych zwrotów usprawniających komunikację, słownictwo wraz z gramatyką. Profesjonalnie opracowany w oparciu o światowe standardy kurs angielskiego dla firm pozwala ekspresowo przyswoić odpowiednie dla danej branży słownictwo. Do tego dochodzą jeszcze językowe zagadnienia z zakresu ekonomii i praw pracownika.

Szkolenia LINGUA NOVA – poznaj ponad 50 specjalizacji!

Z bogatej propozycji szkoleń językowych LINGUA NOVA skorzystać mogą niemal wszystkie funkcjonujące na rynku pracy grupy zawodowe. Zaliczymy do nich m. in.:

Dlaczego LINGUA NOVA oferuje najlepsze zajęcia językowe dla pracowników?

Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem metodycznym. Do opracowywania szkoleń wykorzystuje się wyłącznie profesjonalne i specjalistyczne materiały. Na rynku usług językowych wyróżniamy się bogatą ofertą glosariuszy. Na życzenie przygotować możemy glosariusze m.in:

 • kolejowe;

 • chemiczne i środków ochrony roślin;

 • energetyczne;

 • motoryzacyjne;

 • technologii produkcji;

 • przetwórstwa żywności;

 • ochrony mienia oraz osób fizycznych.

To tylko niewielka część naszych kreatywnych rozwiązań, które stale się poszerzają. Warto zapoznać się z nimi wszystkimi.

Szkolenia językowe w rodzinnej atmosferze

Nasze zajęcia językowe gwarantują szybkie efekty i satysfakcję z rozwoju osobistego, ponieważ:

 • lektorzy dzięki psychologicznym metodom pomagają szybko przełamać wszelki opór przed mówieniem w obcych językach;

 • lekcje prowadzone są zarówno przez lektorów z Polski jak i z zagranicy, porównywanie różnych metod nauczania pozwala odkryć zupełnie nowy potencjał;

 • zatrudnieni native speakerzy uczą języka ze słyszenia, co pozwala na nabranie większej swobody w działaniu, niż w przypadku, gdy koncentrujemy się wyłącznie na pisaniu;

 • sprawdzone i innowacyjne techniki nauczania pozwalają lepiej zrozumieć zawiłości gramatyczne i wystrzegać się licznych pułapek językowych;

 • przekazana wiedza daje zwiększoną swobodę w poruszaniu się w tekstach pisanych w obcym języku, znacznie łatwiej można je przetłumaczyć.

Szkolenia językowe LINGUA NOVA – odkryj wszystkie korzyści!

Z zalet uczęszczania na zajęcia językowe korzysta zarówno pracodawca jak i pracownik. Warto pamiętać o tym, że:

 • poszerzając nasze kompetencje z widocznymi rezultatami, znacznie poważniej jesteśmy brani pod uwagę, jeśli zamierzamy ubiegać się o awans, albo podwyżkę;

 • znając język obcy, odnajdziemy się w każdej sytuacji, także podczas zagranicznych wyjazdów i delegacji;

 • nawiążemy wiele ciekawych relacji zawodowych, zacieśnimy przyjaźnie;

 • przyczynimy się do dalszego rozwoju firmy, w której zostaliśmy zatrudnieni, podbudujemy jej renomę;

 • przyciągniemy nowych pracowników, również chętnych do rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy.

Zajęcia językowe – zadbaj o swój potencjał!

Jeśli uważasz, że nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania, stale dążysz do tego, by nauczyć się czegoś nowego, nie przeraża Cię kontakt z międzynarodowym środowiskiem pracy i chcesz na drodze rozwoju zwiększyć swój potencjał twórczy oraz wydajność zawodową – zapraszamy do współpracy!

22 584 10 10

kursy@linguanova.com.pl


Szukaj

Najnowsze

Archiwum