Angielski dla branży IT

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że przemysł technologiczny rozwija się w błyskawicznym tempie, a znajomość języków obcych staje się kluczowym elementem sukcesu w tej dynamicznej branży. Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova to miejsce, gdzie łączymy pasję do nauki języków obcych z zaawansowaną wiedzą branżową w dziedzinie IT. Odkryj naszą pełną ofertę warsztatów językowych.

Język angielski – kursy językowe dla IT

Nasza kadra nauczy Cię poruszania się w językach programowania. Wyposażymy Ciebie nie tylko w biegłość językową, ale również w wiedzę i pewność siebie. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę stworzoną specjalnie dla profesjonalistów z branży informatycznej. Nasze kursy angielskiego dla branży IT skupiają się na praktycznym wykorzystaniu języka angielskiego w Twojej dziedzinie. Dzięki nim otrzymasz praktyczne narzędzia, które pomogą Ci z pewnością siebie obsługiwać aplikacje informatyczne i zarządzać różnorodnymi systemami.

Angielski w IT – profesjonalne warsztaty dla firm

Rozwijaj swoją karierę w technologii. Nasze kursy angielskiego dla IT są skrojone na miarę potrzeb profesjonalistów z branży. Nauczysz się niezbędnych słów i zwrotów. Ponadto, w Lingua Nova uczymy poprzez działanie. Przygotowaliśmy liczne scenariusze rozmów i projekty, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę. Wszystkim naszym kursantom zapewniamy indywidualne podejście. Kadra ekspertów językowych służy pomocą i pomoże Ci podnieść swoje kwalifikacje, by osiągnąć sukces w branży IT.

Lingua Nova – angielski dla branży IT

Twoja kariera zasługuje na najlepsze wsparcie językowe. Rozwijaj swoje umiejętności językowe i otwórz nowe możliwości kariery w branży IT dzięki naszym kursom angielskiego. Nie czekaj, zapisz się już dziś i otwórz drzwi do międzynarodowego sukcesu w branży. Masz pytania, wątpliwości lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją Twoje ewentualne wątpliwości.

 
 

Cel:  przygotowanie Uczestników do:

– swobodnego poruszania się w językach programowania

– udzielania wsparcia technicznego w zakresie IT

– obsługiwania systemów operacyjnych

– dbania o bezpieczeństwo danych i blokowania informacji

– zarządzania systemami serwerowymi i pamięcią podręczną

– obsługiwania aplikacji informatycznych.

 

Metody realizacji:

Warsztat tematyczny składający się z 2 części:

cz. pierwsza – słowa i zwroty 

cz. druga – praktyczna; Uczestnicy odgrywają scenki sytuacyjne z wykorzystaniem poznanego wcześniej słownictwa, ćwiczą korespondencję mailową i wykonują zadania na urządzeniach w dziedzinie IT w języku angielskim.

W razie pytań prosimy o kontakt:

(+48) 22 584 1010

kursy@linguanova.com.pl

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  ceny kursów w pakietach