Język angielski dla pracowników branży farmaceutycznej

 

W Lingua Nova od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości szkoleń z języka angielskiego branżowego dla profesjonalistów z branży farmaceutycznej. Proponowane przez nas kursy są dostosowane do unikalnych potrzeb tego sektora, umożliwiając skuteczną komunikację w środowisku zawodowym. Zaufało nam już wielu ekspertów, którzy mieli okazję skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia w kształceniu językowym. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.

Lingua Nova – Twój partner w nauce angielskiego dla branży farmaceutycznej

Jesteśmy ogólnopolską grupą językową, na którą składają się eksperci w prowadzeniu szkoleń językowych online i stacjonarnie. Dziś chcemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty kursów angielskiego branżowego dla branży farmaceutycznej. Nasi koordynatorzy skutecznie pomagają w przyswojeniu słownictwa oraz udzielają przydatnych wskazówek, jak zacząć biegle mówić w języku obcym. Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób indywidualnych, ale również dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom profesjonalne kursy na wysokim poziomie i w przyjaznej atmosferze. Uczymy na terenie całej Polski i w firmach oraz online.

Angielski dla branży farmaceutycznej – kursy

W przypadku szkoleń dla firm z języka angielskiego dla branży farmaceutycznej wszelkie działania rozpoczynamy od przeprowadzenia analizy potrzeb słuchaczy oraz działu szkoleniowego firmy. Następnie przeprowadzamy audyt językowy, który dostarcza nam informacji na temat poziomu znajomości języka pracowników. Celem naszych kursów jest przygotowanie kursantów do pracy przy produkcji lekarstw w środowisku międzynarodowym, ale również do udzielania świadczeń farmaceutycznych w języku obcym oraz do brania czynnego udziału w międzynarodowych konferencjach dotyczących badań klinicznych. Zainteresowały Państwa nasze szkolenia dla firm z języka angielskiego branżowego dla branży farmaceutycznej? Zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Cel: przygotowanie Uczestników do pracy do: 

 • pracy przy produkcji lekarstw w środowisku międzynarodowym,
 • udziału w szkoleniach i konferencjach dotyczących badań klinicznych;
 • udzielania świadczeń farmaceutycznych w języku obcym

 

Metody realizacji:

Warsztat tematyczny składający się z 2 części.

cz. pierwsza – prezentacja słownictwa 

cz. druga – praktyczna; Uczestnicy odgrywają scenki sytuacyjne z wykorzystaniem poznanego wcześniej słownictwa lub ćwiczą korespondencję mailową i wypełnianie dokumentów.

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

(+48) 22 584 1010

kursy@linguanova.com.pl

Możesz skorzystać także z naszego formularza kontaktwego.

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  Ceny kursów w pakietach