Szybka nauka języka. uczymy 3 – 5 razy szybciej”, ” nauczymy Cię języka w dwa tygodnie “

18 listopada 2019
Szybka nauka języka
5/5 - (33 votes)

Szybka nauka języka! Czy ktoś zweryfikował efekt tej nauki?

Czytając ogłoszenia dotyczące nauczania języków obcych często spotykamy zachętę: “szybka nauka języka – uczymy 3 – 5 razy szybciej”, ” nauczymy Cię języka w dwa tygodnie “. Albo “po 42 godzinach nauki będziesz rozmawiał w języku obcym”.

Według lektorów i metodyków Lingua Nova, metodą cud możemy nazwać rzetelną pracę własną nad rozwojem językowym i aktywne uczestnictwo w zajęciach z języka obcego, poparte chęcią do komunikacji w danym języku poza salą lekcyjną.

Wyznaczanie celuKluczem do sukcesu jest precyzyjne wyznaczenie sobie celu nauki. O wyznaczaniu sobie celów w nauce języków obcych szerzej piszemy tutaj. Powinniśmy upewnić się, iż program szkolenia, który realizujemy jest zbieżny z naszymi celami. Pamiętajmy, aby określić sobie zarówno cele krótkoterminowe (np. dziś nauczę się 5 nowych słówek) jak i długoterminowe (np. w przyszłym roku zdam egzamin PTE i dobrze się do niego przygotuję).

Niestety, nasz mózg to nie HDD twardy dysk, na którym w kilka minut z łatwością zapiszemy wszystkie dane językowe. Ich przetwarzanie to proces długotrwały. Szybka nauka języka obcego to nauka intensywna. Nauczyciel pełni w niej rolę instruktora, moderatora i asysty. Nauczyć się musisz sam! Im więcej poświęcisz czasu, tym szybciej i efektywniej poznasz język.

Jeśli chcesz poznać język naprawdę dobrze i mówić ładnie,  wymaga to dużego nakładu pracy własnej. Im więcej czasu poświęcisz, tym lepsze i szybsze będą efekty. Powinieneś wziąć pod uwagę jeszcze swoje predyspozycje do opanowania języka obcego – pamięć, słuch, koncentrację. Szybka nauka języka obcego ? – odpowiedz na pytanie: ” Czy znasz, kogoś kto nauczył się języka w 2 tygodnie? 5 X szybciej? “.

Szybka nauka języka obcego

Jeśli zależy ci na szybkiej nauce języka obcego wystarczy zadzwonić: 22 584 – 10 – 10 lub wysłać mail : kursy@linguanova.com.pl . To nic nie kosztuje!

Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

W Lingua Nova prowadzimy zajęcia zarówno stacjonarnie jak i  online przy wykorzystaniu najnowszych i popularnych narzędzi takich jak: Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams. Szkolenia językowe realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. z serii Lingua Optima. Dostępne pakiety to: Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych do wykorzystania z lektorem polskim lub natywnym. Częstotliwość, godziny, czy też narzędzie do nauki dopasowywane są zawsze pod kątem Państwa potrzeb oraz preferencji. Zajęcia organizowane są  dla osób indywidualnych jak i małych kameralnych grup

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum