Rosyjski z dojazdem do miejsca, które sami wskażemy, to opcja nie tylko dla zapracowanych!

25 lutego 2020
rosyjski z dojazdem
5/5 - (30 votes)

Rosyjski z dojazdem do miejsca, które sami wskażemy to bardzo fajna alternatywa, dla tych, którzy dojeżdżać po prostu nie lubią, ale też dla tych, którzy nie mogą.

Jak każda ciekawa propozycja, ta także ma swoje plusy i minusy. Nie zważając jednak na to, w naszym cyklu artykułów: ”język z dojazdem do miejsca” chcemy pokazać, że języka rosyjskiego naprawdę warto się uczyć, a opcja “rosyjski z dojazdem” sprawę bardzo ułatwia.

Rosyjski językiem potężnego sąsiada

Rosyjski jest językiem ojczystym naszego największego sąsiada.  Język ten jest używany przez około 275  do 300 milionów ludzi na świecie.

Język rosyjski i jego znajomość przyda się w Rosji, Białorusi, na Ukrainie, państwach Azji Środkowej jak np: Mongolia oraz w wielu państwach byłego ZSRR. Rosyjskim posługuje się również kilka milionów emigrantów w USA, Izraelu i Niemczech.  Język rosyjski usłyszymy także w ONZ, z siedzibą w Nowym Jorku. Język rosyjski bowiem jest jednym z sześciu języków konferencyjnych tej Organizacji.

Dlatego rosyjski z dojazdem do naszego domu lub firmy jest popularnym językiem nauczanym w Lingua Nova.

Rosyjski z dojazdem do pracy

Rosyjski z dojazdem do naszego miejsca pracy lub domu jest jednym z wiodących sposobów realizacji zajęć językowych przez Lingua Nova.  Decydując się na to rozwiązanie powinniśmy przede wszystkim precyzyjnie wyznaczyć cel oraz swoje oczekiwania co do kursu.  Profesjonalna szkoła językowa powinna pomóc nam ten cel nakreślić oraz zrealizować.

Analiza potrzeb, diagnoza językowa, wybór lektora i ułożenie programu, to podstawowe procesy w fazie rozpoczynania kursu.

Bardzo istotnym elementem podczas trwania zajęć jest stały monitoring postępów przez lektora, oraz metodyka i opiekuna. Wieloletnie ( istniejemy od 1991 roku) doświadczenie w organizacji kursów z dojazdem do firmy, lub domu Słuchacza pokazuje, iż najważniejszym elementem w procesie nauki jest lektor.

Lektor języka rosyjskiego przeprowadza zajęcia, zadaje i czuwa nad realizacją programu. Przeprowadza sprawdziany i egzekwuje wiedzę od Słuchacza. Lektor powoduje, iż nauka fascynuje i motywuje słuchaczy.

Dobry lektor sprawia, iż każdy z nas uczących się jest zafascynowany szkoleniem, oczekując z entuzjazmem następnych zajęć.

Rosyjski z dojazdem, czy dojazd we własnym zakresie?

Rosyjski z dojazdem do domu lub firmy z pewnością oszczędzi nam cenny czas. Podczas dojazdu, szczególnie w dużych miastach, jesteśmy skazani na zatory na drodze i opóźnienia w działaniu komunikacji miejskiej.

Wiemy, że stres, jakim może być dojazd na zajęcia, negatywnie wpływa na nasz organizm i może spowalniać nasz proces nauki.

Oczywiście, jeśli nie mamy warunków do przeprowadzania zajęć w firmie, czy też w domu, pozostaje nam nauka w szkole językowej, w wynajętej sali lub zajęcia online.  Takie rozwiązanie również może mieć swoje pozytywne strony.

Rosyjski w szkole językowej stwarza być może poważniejszy nastrój – uczymy się w przestrzeni przystosowanej tylko i wyłącznie do nauki. Wykorzystujemy pomoce dydaktyczne i naukowe, w które wyposażona jest dana placówka oświatowa.

Mamy też możliwość – w przypadku nauki grupowej – nawiązać ciekawe relacje i przyjaźnie. Grupa często motywuje nas do większego wysiłku w trakcie zajęć.  Nie chcemy być odstawać od reszty, dlatego bardziej się wówczas staramy.

Rosyjski online

W Lingua Nova prowadzimy oprócz zajęć stacjonarnych zajęcia  online przy wykorzystaniu najnowszych i popularnych narzędzi takich jak: Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams. Szkolenia językowe realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. z serii Lingua Optima. Dostępne pakiety to: Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych do wykorzystania z lektorem polskim lub natywnym. Częstotliwość, godziny, czy też narzędzie do nauki dopasowywane są  na podstawie analizy potrzeb językowych oraz poziomu słuchaczy. Zajęcia organizowane są  dla osób indywidualnych jak i małych kameralnych grup

Zapraszamy do kontaktu z nami 22 584 – 10 – 10 lub, mail : kursy@linguanova.com.pl lub wypełnienia formularza:

 

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  Rosyjski w domu

  Sprawdzi się na pewno w przypadku zajęć indywidualnych z lektorem, lub w przypadku niewielkich grup.  Jest to bardzo wygodna i przyjemna wersja nauki języka. Uczymy się nie wychodząc z domu, w bezpiecznej przestrzeni, wśród osobistych przedmiotów, które mogą naszą naukę uczynić bardziej efektywną.

  Możemy poczęstować lektora herbatą, kawą, przekąskami i spowodować, że poczuje on klimat naszego mieszkania. Musimy również zadbać o to, aby w trakcie przyjmowania gościa, nasz dom był czysty i uporządkowany. Często jest to dla nas dodatkowa motywacja aby utrzymywać porządek. Tradycja nakazuje bowiem podejmowanie przybyłych gości w czystym i przyjaznym środowisku.

  Jak każde rozwiązania, to też może mieć swoje wady. Nauka bowiem wymaga ciszy i skupienia.  Głośni sąsiedzi, członkowie rodziny, czy też hałaśliwe urządzenia, których w każdym domu jest sporo, mogą negatywnie wpływać na naszą naukę języka rosyjskiego.

  Rosyjski w wynajętej sali

   

  Rosyjski z dojazdem i salą w ścisłym centrum Warszawy, obok sądu rejonowego Warszawa Śródmieście, ul. Wspólna/róg Marszałkowskiej, to zawsze znakomite miejsce dla tych, którzy nie posiadają własnych pomieszczeń.

  Jeśli potrzebne są sale na naukę języka rosyjskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, czy też innych języków, nasze sale są zawsze gotowe przyjąć słuchaczy.

   

  Skontaktuj się z nami:  22 584 – 10 – 10 lub e-mail: kursy@linguanova.com.pl

                        POZNAJ JĘZYKI! ZROZUM LUDZI! BO SUKCES ZACZYNA SIĘ OD KOMUNIKACJI!

   

   

   

   

   

   

   

   


  Szukaj

  Najnowsze

  Archiwum