Szkolenia językowe dla firm w całej Polsce

Nasza oferta jest przeznaczona dla właścicieli przedsiębiorstw, którzy chcą zapewnić swoim pracownikom naukę języka obcego. Od ponad 30 lat przeprowadzamy szkolenia językowe dla firm online lub stacjonarnie. Prowadzimy także lektoraty dla szkół wyższych, instytucji prywatnych oraz państwowych. Oferujemy kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego czy hiszpańskiego. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra lektorska, która przygotuje Państwa do komunikowania się w danym języku na najwyższym poziomie. Możemy zapewnić, że posiadamy jedną z najbogatszych ofert specjalistycznych kursów branżowych.

Nauka języków obcych dla Państwa branży

Szkolenia dla firm z języków obcych rozpoczynamy od przeprowadzenia analizy potrzeb słuchaczy i działu szkoleniowego przedsiębiorstwa. Początkiem współpracy jest dokonanie kompleksowego audytu językowego, który oceni poziom znajomości języka. Korzystając z naszych szkoleń, zapewnią Państwo swoim pracownikom większą pewność siebie w kontaktach zawodowych z międzynarodowymi spółkami, co przyczyni się do efektywności pracy. Angielski dla firm, który jest dostępny w naszej ofercie, pozwoli rozwinąć umiejętności z danego języka na komunikatywnym poziomie. Nauczamy nie tylko przydatnych biznesowych zwrotów, ale także słownictwa związanego z Państwa zainteresowaniami.

Język biznesu

Dostępne w naszej ofercie kursy językowe dla firm prowadzone są w profesjonalny sposób, który zapewni rozwój Państwa kompetencji z angielskiego lub francuskiego. Przełamujemy bariery w mówieniu, które są najczęstszym problemem posługiwania się językiem obcym. Nasze kursy poszerzą Państwa znajomość leksyki branżowej, która przyda się na różnych międzynarodowych spotkaniach biznesowych. Dzięki naszym szkoleniom błyskawicznie nauczycie się angielskiego! Ponadto przeprowadzamy także państwowe egzaminy z języka polskiego dla obcokrajowców. Zapraszamy Państwa pracowników do skorzystania z naszych zajęć z języków obcych dedykowanych przedsiębiorstwom.

Kompleksowa Analiza Potrzeb Językowych

Polecamy nasz artykuł Analiza potrzeb językowych firmy – konieczność, czy też kosztowny kaprys

tel 225841011

kursy@linguanova.com.pl

Zweryfikujemy umiejętności językowe

Możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert audytów językowych

tel 225841011

kursy@linguanova.com.pl

Zaplanujemy Szkolenie I Wyznaczymy Opiekuna

Każdy kontrakt prowadzony jest przez wyspecjalizowany dział szkoleń instytucjonalnych

tel 225841011

kursy@linguanova.com.pl

GOTOWE PAKIETY - SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM I NAUKA INDYWIDUALNA

ZAUFALI NAM

Doskonale wiemy, jak ważna jest znajomość języków obcych, dlatego dla naszych uczniów przygotowaliśmy ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, organizujemy także szkolenia językowe dla firm, które kierujemy zarówno do międzynarodowych korporacji, jak i małych i średnich przedsiębiorstw czy instytucji. Zależnie od Państwa potrzeb, oferujemy zarówno możliwość nauki indywidualnej, jak i grupowej. Dzięki kadrze profesjonalistów jesteśmy w stanie odpowiedzieć zarówno na potrzeby osób chcących odbyć podstawowy kurs, jak i pracowników wielu specjalistycznych branż poszukujących kursu uzupełniającego ich umiejętności oraz wiedzę językową.

Z profesjonalnego wsparcia nauczycieli Lingua Nova skorzystały już takie marki jak Microsoft, Agora, Avon, PZU, Carlsberg, Nestlé i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i skorzystania z pomocy specjalistów, którzy przeprowadzą szkolenia językowe także w Państwa firmie!

szkolenia językowe dla firm