Indywidualne lekcje angielskiego – gdzie, co i jak?

19 marca 2020
indywidualne lekcje angielskiego
5/5 - (31 votes)

Indywidualne lekcje angielskiego –  wybór w czasach kwarantanny i pandemii ?

Mieliśmy indywidualne lekcje angielskiego, aż tu nagle zagoniono nas  wszystkich do domu –przynajmniej starano się bardzo!. W tym czasie największe umysły świata poszukiwały lekarstwa na dręczącą nas koronawirusową pandemię. Pomimo wprowadzenia szczepień –nie do końca udało się zakończyć trwającą wciąż pandemię.

Cóż trudno powiemy – świat się rozwija, a my musimy rozwijać się razem z nim. Inaczej się uwstecznimy – a to bardzo przykre i groźne zarazem. Tak samo z językiem – nieużywany szybko ginie, dlatego tak ważna jest systematyczność w nauczaniu języka.
Indywidualne lekcje języka angielskiego, najpopularniejszego języka na świecie są właśnie odpowiedzią na systematyczność w treningu języka.

Indywidualne lekcje angielskiego – tryb online, czy z lektorem na „żywo”?

W jakiej wersji indywidualne lekcje angielskiego sprawdzą się najlepiej? W  czasach “przed pandemią”  odpowiedzielibyśmy, że raczej rekomendujemy zajęcia z lektorem „na żywo”. Lekcje online rekomendowalibyśmy wtedy wyłącznie w momencie, w którym nie mieliśmy innej możliwości nauki. bo  np :mieszkaliśmy lub pracowaliśmy w trudnym do dotarcia miejscu.

Dzisiaj obserwujemy, iż to się mocno zmieniło. Więcej niż połowa zajęć realizowana jest  zdalnie. Nasi lektorzy przyzwyczaili się do tej formy nauczania. Nawet są jej wdzięczni, iż nie muszą dojeżdżać i mogą realizować zajęcia ze swojego domu nie tracąc czasu na dojazd.  Indywidualne lekcje angielskiego, realizowane z domu w formie online to naprawdę optymalna opcja w czasach obecnych. Gorąco do niej zachęcamy.

Indywidualne lekcje angielskiego, a komunikatory internetowe

Indywidualne zajęcia językowe  przez Skype, Microsoft Teams, Clickmeeting czy Zoom, realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. z serii Lingua Optima. Dostępne pakiety to: Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych do wykorzystania z lektorem polskim lub natywnym.

Częstotliwość, godziny, czy też narzędzie do nauki dopasowywane są  na podstawie analizy potrzeb językowych oraz poziomu słuchaczy.

Zajęcia organizowane są  dla osób indywidualnych jak i małych kameralnych grup.

Zapraszamy Państwa do współpracy i rozpoczęcia nauki w Ogólnopolskiej Grupie Językowej Lingua Nova, tel 22 584 – 10 – 10 lub, mail : kursy@linguanova.com.pl lub po wypełnieniu formularza:

Czy możliwe jest przejście z trybu zdalnego na tryb „na żywo”?

Oczywiście tak. Od zawsze rekomendujemy np. angielski z dojazdem do domu lub firmy, gdyż nic nie zastąpi nam kontaktu na żywo z drugim człowiekiem. Indywidualne lekcje angielskiego poprzez Internet nie tracą prawie nic ze swoje efektywności.

Wyniki nauki są zbliżone w obu trybach, ale są drobne subtelne różnice, które da się odczuć. Pośredniczące narzędzie, za pomocą którego się z lektorem kontaktujemy ma swoje ograniczenia. Nie widzimy mowy ciała naszego lektora, głos może nadchodzić z opóźnieniem, może być też nieco zniekształcony. Są to minimalne, często niezauważalne odstępstwa, ale w jakimś stopniu może to wpływać na komfort nauki.

Na pewno  indywidualne lekcje angielskiego online różnie oddziaływują na różne typy osobowości i musimy pamiętać o swoich preferencjach.

Indywidualne lekcje angielskiego, a nauczyciele

W Ogólnopolskiej Grupie Językowej Lingua Nova zatrudniamy, bądź współpracujemy z ponad 240 lektorami. Są to zarówno lektorzy polscy, jak i natywni z całego świata. Uczymy wszystkich języków świat, stąd tak duża i zróżnicowana pod względem lingwistycznym oraz narodowościowym kadra.

Nasi lektorzy mają dostęp do, stworzonej przez dział metodyczny Akademii Lektora i Tłumacza, gdzie mogą na bieżąco rozwijać swoje kompetencje językowe i pedagogiczne. Każdy, współpracujący z nami lektor, musi mieć nie tylko odpowiednie doświadczenie i wykształcenie.

Niezwykle ważne są dla nas również odpowiednie predyspozycje osobowościowe, takie jak chociażby charyzma, kreatywność i komunikatywność. Zatem indywidualne lekcje angielskiego realizowane są przez profesjonalistów, z ciekawą osobowością.

Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!


Szukaj

Najnowsze

Archiwum