Francuski z dojazdem

10 marca 2020
Francuski z dojazdem
5/5 - (30 votes)

Francuski z dojazdem do miejsca, które sami wybierzemy brzmi wspaniale. Postaramy się przedstawić wszystkie za i przeciw takiemu rozwiązaniu. Opowiemy też o tym, iż języków obcych, a w szczególności języka francuskiego, naprawdę warto się uczyć.

Francuski prawdziwa lingua franca

Język francuski to bardzo popularne hasło wpisywane przez internautów na całym świecie. Na pewno nikogo nie zdziwi fakt, iż język ten to jeden z najbardziej popularnych języków świata. Język Moliera i Woltera, miłości i dyplomacji, przez rzesze wielbicieli uważany za najpiękniejszy język świata.

We Francji będziemy delektować się 300 gatunkami win oraz czterystoma rodzajami sera. Populacja kraju nad Loarą to ponad 67 milionów obywateli. Językiem francuskim posługują się Belgowie ( 5 mln), Szwajcarzy (1,5 mln), Kanadyjczycy (8 mln), Amerykanie (2 mln).

Około 200 mln ludzi na całym świecie używa francuskiego jako języka głównego. Jest to język oficjalny takich organizacji międzynarodowych jak: FIFA, NATO, OECD, ONZ, Światowa Organizacja Handlu, Światowa Agencja Antydopingowa i wielu innych.

Francuski z dojazdem

Francuski z dojazdem do naszego miejsca pracy lub domu to bardzo popularny sposób na realizację szkoleń w firmie Lingua Nova. Zaczynając przygodę z nauką języka francuskiego musimy w pierwszej kolejności wyznaczyć swój cel oraz oczekiwania, co do tego, co chcemy osiągnąć. Dobra szkoła językowa powinna pomóc nam ten cel zweryfikować oraz zrobić wszystko abyśmy go osiągnęli.

Przeprowadzenie analizy potrzeb,  testu językowego, znalezienie lektora z odpowiednimi kwalifikacjami, a także dopasowanie programu do potrzeb słuchacza to podstawowe procesy w fazie startowej kursu.

Stały monitoring naszych postępów to także bardzo ważne zadanie każdej szkoły językowej. Zajmujemy się nauką języków od niemalże 30 lat. Doświadczenie w organizacji kursów z dojazdem do firmy lub domu pokazuje, iż zdecydowanie najważniejszym elementem procesu nauczania jest nauczyciel.

Dobry nauczyciel języka francuskiego nie tylko prowadzi zajęcia, ale przede wszystkim monitoruje i egzekwuje realizację materiału przerabianego przez słuchacza. Nauczyciel powoduje, iż nauka jest ciekawa i fascynująca, a słuchacz jest zadowolony ze swoich postępów.

Dobry nauczyciel sprawia, iż każdy z nas, uczących się, jest zmotywowany, oczekując z entuzjazmem następnych zajęć. Realizacja postawionych przed nauczycielem i słuchaczem celów jest wtedy efektywniejsza, a zadowolenie z kursu sięga gwiazd.

Francuski z dojazdem vs dojazd własny

Francuski z dojazdem do domu lub firmy z pewnością powoduje, iż oszczędzamy czas. Podczas dojazdu możemy napotkać duży ruch, opóźnienia w działaniu komunikacji miejskiej, złe warunki atmosferyczne i wiele innych problemów na trasie przejazdu.

Stres, jakim może być dojazd na zajęcia w godzinach szczytu, zwłaszcza w dużych miastach, negatywnie wpływa na nasz organizm i spowalnia nasz proces nauki.  Zaoszczędzony czas i energię, przy dojeździe lektora do naszego domu lub miejsca pracy, możemy spożytkować na szybszą i efektywniejszą naukę języka francuskiego.

Oczywiście, jeśli nie mamy warunków w firmie, czy też w domu. pozostaje nam wówczas nauka w szkole językowej, wynajętej sali lub lekcje online. Takie rozwiązanie również ma swoje pozytywne strony.

Francuski w szkole językowej stwarza na pewno poważniejszy nastrój. Uczymy się w przestrzeni dostosowanej wyłącznie do nauki. Posługujemy się pomocami naukowymi, w które wyposażona jest dana placówka oświatowa. Mamy kontakt z innymi słuchaczami, zwłaszcza przy pracy w grupach. Nawiązujemy wtedy ciekawe relacje i przyjaźnie. W grupie możemy być bardziej zmotywowani do większego wysiłku w trakcie zajęć. Włącza nam się wtedy mechanizm rywalizacji – chcemy być najlepsi, dlatego bardziej się przykładamy do nauki.

Francuski w domu

Sprawdzi się na pewno w przypadku zajęć indywidualnych, bądź niewielkich grup. Uczymy się wygodnie w zaciszu domowego ogniska i bezpiecznej przestrzeni. Otaczają nas przedmioty, które znamy i lubimy oraz, które mogą naszą naukę uczynić bardziej efektywną.

Herbata, kawa, przekąski spowoduje, że możemy zbudować lepsze relacje z lektorem. Należy zadbać o to, aby w trakcie zajęć nasz dom był czysty i uporządkowany. Tradycja nakazuje bowiem podejmowanie przybyłych gości w czystym i przyjaznym miejscu.

Przyjmowanie lektora w domu może mieć swoje wady. Nauka bowiem wymaga ciszy i skupienia. Głośne sąsiedztwo, hałaśliwe urządzenia, członkowie rodziny wracający z pracy, czy nauki, o różnych porach, mogą negatywnie wpłynąć na naszą naukę języka francuskiego.

Francuski w wynajętej sali

Francuski z dojazdem do naszej szkoły w ścisłym centrum Warszawy to opcja warta rozważenia. Jest to na pewno znakomita alternatywa dla osób, które nie posiadają warunków do przeprowadzenia zajęć w domu, bądź w pracy. Nasze sale przystosowane są do nauki indywidualnej oraz grupowej (maksymalnie na 15 osób).

W każdym pomieszczeniu znajdują się sprzęty do skutecznego przeprowadzania zajęć takie jak: tablice suchościeralne, sprzęt audio. Posiadamy także bibliotekę dla słuchaczy i lektorów.  Jeśli potrzebują Państwo sal na naukę języka francuskiego, angielskiego, rosyjskiego, czy też innych języków, nasze przestrzenie są zawsze gotowe.

Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

Zapraszamy do kontaktu z nami 22 584 – 10 – 10 lub, mail : kursy@linguanova.com.pl

 

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

  W Lingua Nova prowadzimy zajęcia zarówno stacjonarnie jak i  online przy wykorzystaniu najnowszych i popularnych narzędzi takich jak: Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams. Szkolenia językowe realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. z serii Lingua Optima. Dostępne pakiety to: Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych do wykorzystania z lektorem polskim lub natywnym. Częstotliwość, godziny, czy też narzędzie do nauki dopasowywane są  na podstawie analizy potrzeb językowych oraz poziomu słuchaczy. Zajęcia organizowane są  dla osób indywidualnych jak i małych kameralnych grup

  Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą uczyć się języków obcych w profesjonalnych warunkach.!!!

   

   

   

   

   

   

   


  Szukaj

  Najnowsze

  Archiwum