Czy warto zainwestować w hiszpański z dojazdem do firmy?

28 lutego 2020
Hiszpański z dojazdem
5/5 - (18 votes)

Hiszpański z dojazdem lektora do firmy – czy warto?

Postaramy się pokazać jasne i te mniej jasne strony takiego rozwiązania no i oczywiście opowiedzieć trochę o tym, iż języka hiszpańskiego naprawdę warto się uczyć.
Język hiszpański to jeden z najpopularniejszych języków na ziemi. Posługuje się nim prawie półtora miliarda ludzi. Niektóre z potocznych zwrotów z języka hiszpańskiego zadomowiło się w popkulturze. Większość z nas słyszała zapewne słynny zwrot, użyty w kultowym filmie „Terminator 2”  Hasta la vista baby.

Stał się on notabene  jednym z najsłynniejszych cytatów filmowych ostatnich 100 lat. Swoją drogą aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger posługuje się hiszpańskim biegle. Hiszpańskiego warto się zatem uczyć a opcja “hiszpański z dojazdem lektora do firmy” to bardzo atrakcyjna i komfortowa wersja.

Gdzie nam się język hiszpański przyda najbardziej?

Jest językiem urzędowym w 20 krajach: Europy, Ameryki Południowej i Północnej oraz w Afryce Zachodniej. Każdego dnia ponad 40 milionów Amerykanów używa go w swoich domach. Hiszpański jest również trzecim, po angielskim i chińskim, językiem wykorzystywanym przez użytkowników Internetu.

W języku hiszpańskim sylaby wydobywają się z ust mówcy niczym kule z szybkostrzelnego karabinu. Hiszpański to bowiem jeden z najszybszych, i najbardziej melodyjnych języków świata. Tworzy go tylko pięć samogłosek i maksymalnie 20 spółgłosek.

Różnice w brzmieniu języka, jak i w samym mówieniu, występują w każdym z 20 krajów. Nawet w swojej kolebce – Hiszpanii różnice potrafią być naprawdę duże. Dobrą informacją jest to, iż mieszkańcy dwóch, nawet najbardziej odległych krajów hiszpańskojęzycznych, raczej bez problemów się ze sobą porozumiewają.

Dlatego też Hiszpański z dojazdem do naszego domu lub firmy jest, po nauce języka angielskiego i niemieckiego, trzecim co do popularności językiem nauczanym w Lingua Nova.

Hiszpański z dojazdem pod wskazany adres?

Hiszpański z dojazdem do naszego miejsca pracy lub domu  to popularna forma nauki w Lingua Nova. Przed przystąpieniem do kursu powinniśmy precyzyjnie wyznaczyć sobie cel oraz zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami względem kursu i prowadzącego go lektora.

Faza startowa szkolenia to także niezwykle ważna analiza potrzeb, przeprowadzenie testu językowego i ułożenie programu.

Prawidłowe przeprowadzenie bezpłatnego testu językowego pomoże nam określić, na jakim poziomie językowym aktualnie się znajdujemy.

W trakcie kursu prowadzimy i stale monitorujemy postępy w nauce. Każdy nasz Klient ma przypisanego swojego opiekuna oraz metodyka, który to odpowiada za realizację założeń kursu. Nasza długoletnia praktyka w organizacji szkoleń językowych z dojazdem do firmy, lub domu Słuchacza pokazuje, iż kluczowym elementem efektywnej nauki jest lektor.

Lektor języka Hiszpańskiego prowadzi lektoraty, zadaje prace domowe i monitoruje realizacje programu. Przeprowadza również sprawdziany i egzekwuje wiedzę od słuchacza. Powoduje, iż nauka jest ciekawa i fascynująca, a postępy słuchacza są bardzo szybko widoczne.

Hiszpański z dojazdem vs dojazd własny na zajęcia

Hiszpański z dojazdem do domu lub firmy zaoszczędzi nam mnóstwo cennego czasu. Podczas dojazdu z pewnością będziemy stać w korkach, czekać na autobus, tramwaj lub metro. Niekiedy napotkamy takie przeciwności losu jak złe warunki atmosferyczno – drogowe, awaria środku transportu, którym się poruszamy, czy wypadek na drodze.

Wiadomo, że podczas tego rodzaju zdarzeń stres negatywnie wpływa na nasz organizm. Na pewno nie jest też naszym sprzymierzeńcem w całym procesie nauki. Dlatego Lingua Nova wyszła naprzeciw potrzeb swoich Klientów i rekomenduje kursy z dojazdem pod wskazany adres. Zależy nam, aby nauka przebiegała w największym możliwym komforcie i chcemy naszych Klientów maksymalnie odciążyć.

Nauka w szkole językowej

Oczywiście jeśli nie mamy warunków na przeprowadzenie kursu w firmie, czy też w domu, pozostaje nam nauka w szkole językowej, lub w wynajętej sali.  Takie rozwiązanie również może mieć swoje korzyści.

Hiszpański w szkole językowej może być bardziej nastrojowy – uczymy się w przestrzeni przystosowanej tylko i wyłącznie do nauki.  Wykorzystujemy pomoce dydaktyczne i naukowe, w które wyposażona jest dana placówka oświatowa.  Mamy też możliwość – w przypadku nauki grupowej – nawiązać ciekawe relacje i przyjaźnie.  Grupa często motywuje nas do większego wysiłku w trakcie zajęć.  Na pewno nie będziemy chcieli zostawać z materiałem w tyle, dlatego też być może bardziej przyłożymy się do nauki.

Nauka języka hiszpańskiego w domu

Taka nauka jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli uczymy się indywidualnie, lub jeśli nasza grupa nie przekracza 4 – 5 osób. Kurs przebiega wówczas przyjemnie w naszej przytulnej przestrzeni wśród przedmiotów, które lubimy i w warunkach, które efektywność nauczania znacznie poprawiają.

Poczęstowanie lektora herbatą, kawą, czy przekąskami spowoduje, że bardziej poczuje on klimat naszego domu. Pamiętajmy jednak, że powinniśmy zadbać o to, aby nasze mieszkanie było  czyste i uporządkowane. Niekiedy jest to czynnik motywujący, gdyż mobilizuje nas do utrzymywania porządku w naszym domu.

Również i to rozwiązanie nie jest pozbawione wad. Nauka wymaga ciszy i skupienia. Zdarzają się głośni sąsiedzi, czy jakaś urodzinowa impreza w okolicy. Inni domownicy, mogą także negatywnie wpływać na efektywność naszej nauki języka obcego.

Hiszpański w wynajętej sali

Jest to zawsze dodatkowa opcja. Hiszpański z dojazdem do sali w ścisłym centrum Warszawy, obok hotelu Novotel (dawne Forum), ul Wspólna 41, to zawsze znakomita alternatywa dla tych, którzy nie posiadają własnych pomieszczeń. Jeśli potrzebują Państwo sale do nauki języka hiszpańskiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, czy też innych języków, nasze sale są zawsze gotowe przyjąć osoby poszerzające swoją wiedzę językową.  Serdecznie zapraszamy!!!

Hiszpański online vs Hiszpański z dojazdem

W Lingua Nova prowadzimy zajęcia stacjonarnie, z dojazdem jak i  online przy wykorzystaniu najnowszych i popularnych narzędzi takich jak: Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams. Szkolenia językowe realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. z serii Lingua Optima. Dostępne pakiety to: Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych do wykorzystania z lektorem polskim lub natywnym. Częstotliwość, godziny, czy też narzędzie do nauki dopasowywane są  na podstawie analizy potrzeb językowych oraz poziomu słuchaczy. Zajęcia organizowane są  dla osób indywidualnych jak i małych kameralnych grup

Zapraszamy do kontaktu z nami 22 584 – 10 – 10 lub, mail : kursy@linguanova.com.pl lub wypełnij formularz:

 

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

   

   


  Szukaj

  Najnowsze

  Archiwum