Czy warto inwestować w indywidualny kurs językowy online?

4 maja 2020
indywidualny kurs językowy online

Indywidualny kurs językowy online – nauka języka, którą sterujemy sami.

 

Fakt, że obecnie często korzystamy z wirtualnych lekcji językowych, nie oznacza, że nauka języków online nie powstała  przed chwilą. Rozwiązania tego typu pojawiły się już w zasadzie od momentu, w którym rozpoczęliśmy przygodę z Internetem. Sami, jako Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova, wprowadziliśmy do oferty możliwość nauki poprzez platformę e-learningową   o nazwie ” e- school” już dawno temu i z dumą przyznajemy, że byliśmy jednymi z pierwszych w Polsce. Wcześniej nauka na odległość przybierała różne formy – korespondencyjne, radiowe, telefoniczne. Wraz z rozwojem technologii pokaźny zbiór „distance learning” powiększył się o wszelkie formy nauki języków przez Internet. Dzisiaj indywidualny kurs językowy online może przybierać najróżniejsze formy i korzystać z bogatej gamy narzędzi, które oferuje współczesna technologia. Proponując wirtualne lekcje naszym przyszłym Słuchaczom zawsze pokazujemy specyfikę danych rozwiązań, dzięki czemu mogą podjąć świadomą decyzję dotyczącą sposobu poznawania języka.

 

Indywidualny kurs językowy online doskonałą opcją zarówno w czasach przymusowego odosobnienia, jak i w przypadku częstych podróży.

 

Z doświadczenia wiemy, że indywidualny kurs językowy online świetnie się sprawdza w wielu różnych sytuacjach. Z czasów przed pandemią z tej opcji korzystały najczęściej osoby często się przemieszczające. Elastyczność takich zajęć, nieszablonowe godziny lekcji i globalna dostępność sprawiały, że osoby, których praca wiązała się np: z częstym wyjazdami, miały możliwość nauki języka. Osoby które pracują na  zmiany również cenią sobie możliwości, które niesie ze sobą indywidualny kurs językowy online. Zajęcia można przecież zawsze dostosować do nawet najbardziej nieszablonowego grafiku. Wszelkiej maści introwertycy, którzy preferują bardziej kameralne sytuacje także preferują właśnie takie rozwiązanie. Na koniec wszyscy, którzy z różnych powodów nie mogą dojeżdżać na zajęcia stacjonarne, lub, którzy cenią sobie zasadę „slow life”. W obecnych czasach naznaczonych izolacją społeczną nie mamy za dużego wyboru. Jeżeli chcemy uczyć się języków, mamy opcję wirtualnych zajęć grupowych lub indywidualny kurs językowy online.

Jaką metodę i narzędzie wybrać, aby indywidualny kurs językowy był efektywny.

indywidualny kurs językowy online - jak to się odbywa

Wspomnieliśmy, że zawsze prezentujemy naszym Słuchaczom wszelkie możliwe opcje. Każda z nich została omówiona już wcześniej i zapraszamy do lektury tekstów w naszych aktualnościach, natomiast w tym miejscu zasygnalizujemy tylko niektóre z nich.
Możecie Państwo wybrać naukę za pomocą poniższych narzędzi i aplikacji:

  1. Indywidualny kurs językowy online poprzez komunikator Skype. Znane wszystkim narzędzie służące do rozmów video sprawdziło się      także w branży nauki języków obcych. Oprócz zajęć indywidualnych dostępne są również zajęcia grupowe.
  2. Zajęcia poprzez webinarową aplikację Clickmeeting. Wprawdzie to rozwiązanie dotyczy bardziej grupowych lekcji wirtualnych, ale indywidualny kurs językowy online może odbywać się także poprzez to narzędzie. Atutem tego rozwiązania jest brak potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Lektor wysyła nam link do wydarzenia, po kliknięciu którego dołączamy do lekcji.
  3. Indywidualny kurs językowy realizowany poprzez aplikację ZOOM, to niemalże to samo, co zajęcia odbywające się przez aplikację Clickmeeting. Pojawiają się subtelne różnice, które działają bardziej na korzyść ZOOMa, ale oba narzędzia są równie skuteczne. W tym wypadku również nie musimy instalować żadnego oprogramowania.

W ofercie mamy jeszcze kilka dodatkowych opcji, ale rekomendujemy raczej wybór którejś z tych 3 powyższych. Są to narzędzia sprawdzone, przetestowane, popularne oraz niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze.

 

Atrakcyjne pakiety kursów w Ogólnopolskiej Grupie Językowej Lingua Nova

Jesteśmy instytucją szkoleniową, która działa na rynku już niemalże od 30 lat. Wprowadzaliśmy do swojej oferty wirtualne lekcje językowe jeszcze zanim nasi koledzy i koleżanki z wielu konkurencyjnych szkół rozpoczęli swoją działalność. Niezwykle istotne było i jest dla nas, aby iść z duchem czasu, dlatego też staraliśmy się zawsze o krok wyprzedzić innych. Stąd tak bogata oferta lekcji wirtualnych, która daje Państwu możliwość nauki w tym trudnym czasie pandemii. W ofercie mamy oczywiście zajęcia grupowe, ale w tym miejscu chcielibyśmy zaproponować Państwu indywidualny kurs językowy online w kilku atrakcyjnych pakietach.

Pakiety Optima z atrakcyjnymi gratisami.

Proponujemy Państwu indywidualny kurs językowy online w pakietach 10, 16, 30, 60, 90 i 120 godzinnych. Ponadto realizujemy zajęcia przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE i wielu innych. Dostępne są także kursy Business English online. Każdy pakiet lekcji ma w zanadrzu atrakcyjny dodatek, a cena za godzinę lekcyjną maleje wraz ze zwiększonym zaangażowaniem Słuchacza. Przed rozpoczęciem zajęć bezpłatnie badamy stopień zaawansowania językowego, zwany inaczej audytem językowym, który pokazuje nam, na jakim poziome jesteśmy w skali CEFR. Po audycie dobieramy odpowiedniego lektora i rozpoczynamy zajęcia. Po zakończonym kursie otrzymują Państwo certyfikat.

Zapraszamy serdecznie do współpracy. Nauka języków jest inwestycją, która na pewno się zwróci.

Uczymy długo i dobrze, a nasze niezmienne motto to:
Poznaj języki, zrozum ludzi!

 

Skontaktuj się z nami!