Czy warto inwestować w indywidualny kurs językowy online?

4 maja 2020
Indywidualny kurs językowy online
5/5 - (26 votes)

Indywidualny kurs językowy online – nauka języka, którą sterujemy sami.

Fakt, że obecnie często korzystamy z  lekcji językowych za pomocą łącz internetowych, nie oznacza, że nauka języków online nie powstała  przed chwilą. Rozwiązania tego typu pojawiły się już w zasadzie od momentu, w którym rozpoczęliśmy przygodę z Internetem. Sama nauka zdalna ma dużo dłuższą historię niż nam mogłoby się wydawać.

Sami, jako Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova, wprowadziliśmy do oferty możliwość nauki poprzez platformę e-learningową   o nazwie ” e- school” już dawno temu i z dumą przyznajemy, że byliśmy jedną z pierwszych w Polsce szkół która stosowała tego typu rozwiązania w nauce języków obcych.

Wcześniej nauka na odległość przybierała różne formy – korespondencyjne, radiowe, telefoniczne. Wraz z rozwojem technologii pokaźny zbiór „distance learning” powiększył się o wszelkie formy nauki języków przez Internet. Dzisiaj indywidualny kurs językowy online może przybierać najróżniejsze formy i korzystać z bogatej gamy narzędzi, które oferuje współczesna technologia.

Proponując wirtualne lekcje naszym przyszłym Słuchaczom zawsze pokazujemy specyfikę danych rozwiązań, dzięki czemu mogą podjąć świadomą decyzję dotyczącą sposobu poznawania języka.

Indywidualny kurs językowy online doskonałą opcją zarówno w czasach przymusowego odosobnienia, jak i w przypadku częstych podróży.

Z doświadczenia wiemy, że indywidualny kurs językowy online świetnie się sprawdza w wielu różnych sytuacjach. Z czasów przed pandemią z tej opcji korzystały najczęściej osoby często się przemieszczające. Elastyczność takich zajęć, nieszablonowe godziny lekcji i globalna dostępność sprawiały, że osoby, których praca wiązała się np: z częstym wyjazdami, miały możliwość nauki języka.

Jaką metodę i narzędzie wybrać, aby indywidualny kurs językowy był efektywny.

Wspomnieliśmy, że zawsze prezentujemy naszym Słuchaczom wszelkie możliwe opcje. Każda z nich została omówiona już wcześniej i zapraszamy do lektury tekstów na naszym edublogu.

Spośród wielu dostępnych narzędzi i aplikacji rekomendujemy:

  1. Indywidualny kurs językowy online poprzez komunikator Skype. Znane wszystkim narzędzie służące do rozmów video sprawdziło się także w branży nauki języków obcych. Oprócz zajęć indywidualnych dostępne są również zajęcia grupowe.
  2. Zajęcia poprzez webinarową aplikację Clickmeeting. Wprawdzie to rozwiązanie dotyczy bardziej grupowych lekcji wirtualnych, ale indywidualny kurs językowy online może odbywać się także poprzez to narzędzie. Atutem tego rozwiązania jest brak potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania. Lektor wysyła nam link do wydarzenia, po kliknięciu którego dołączamy do lekcji.
  3. Indywidualny kurs językowy realizowany poprzez aplikację ZOOM, to niemalże to samo, co zajęcia odbywające się przez aplikację Clickmeeting. Pojawiają się subtelne różnice, które działają bardziej na korzyść ZOOM, ale oba narzędzia są równie skuteczne. W tym wypadku również nie musimy instalować żadnego oprogramowania.
  4. Zajęcia poprzez aplikację Microsoft Teams , które stanowi zestaw narzędzi i usług służących współpracy zespołowej. Usługa jest zintegrowana z produktami Microsoftu, takimi jak Microsoft Office oraz Skype.

W ofercie mamy jeszcze kilka  innych dodatkowych opcji, ale ze względu na popularność stosowania rekomendujemy raczej wybór którejś z tych  powyższych. Są to narzędzia sprawdzone, przetestowane, popularne oraz niezwykle intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Indywidualny kurs językowy online – jak skalibrować sprzęt

Atrakcyjne pakiety kursów w Ogólnopolskiej Grupie Językowej Lingua Nova

Jesteśmy instytucją szkoleniową, która działa na rynku już niemalże od 30 lat. Wprowadzaliśmy do swojej oferty wirtualne lekcje językowe jeszcze zanim nasi koledzy i koleżanki z wielu konkurencyjnych szkół rozpoczęli swoją działalność.

Niezwykle istotne było i jest dla nas, aby iść z duchem czasu, dlatego też staraliśmy się zawsze o krok wyprzedzić innych. Stąd tak bogata oferta lekcji wirtualnych, która daje Państwu możliwość nauki w tym trudnym czasie pandemii. W ofercie mamy oczywiście zajęcia grupowe, ale w tym miejscu chcielibyśmy zaproponować Państwu indywidualny kurs językowy online w kilku atrakcyjnych pakietach.

Pakiety Optima z atrakcyjnymi gratisami.

Proponujemy Państwu indywidualny kurs językowy online w pakietach 10, 16, 30, 60, 90 i 120 godzinnych. Ponadto realizujemy zajęcia przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE i wielu innych. Dostępne są także kursy Business English online. Każdy pakiet lekcji ma w zanadrzu atrakcyjny dodatek, a cena za godzinę lekcyjną maleje wraz ze zwiększonym zaangażowaniem Słuchacza. Przed rozpoczęciem zajęć bezpłatnie badamy stopień zaawansowania językowego, zwany inaczej audytem językowym, który pokazuje nam, na jakim poziome jesteśmy w skali CEFR. Po audycie dobieramy odpowiedniego lektora i rozpoczynamy zajęcia. Po zakończonym kursie otrzymują Państwo certyfikat.

Zapraszamy serdecznie do współpracy22 584 – 10 – 10 lub, mail : kursy@linguanova.com.pl. Nauka języków jest inwestycją, która na pewno się zwróci.

Uczymy od 1991 roku, a nasze niezmienne motto to:

Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

Skontaktuj się z nami!

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum