Czym są kursy business english online?

28 kwietnia 2020
business English online
5/5 - (24 votes)

business English online – czy warto?

Zacznijmy od szybkiego przypomnienia. Kursy business English  online to lekcje języka angielskiego ukierunkowane na naukę słownictwa i zwrotów, które wykorzystujemy na co dzień w środowisku pracy, czy też w komunikacji korporacyjnej. Mówiąc w skrócie jest to język negocjacji, prezentacji, zawierania umów, raportów, ale też dyskurs branżowy. Chociaż w tym wypadku jest to bardziej język specjalistyczny czy branżowy z uwzględnieniem właśnie Business English.

Wynika to oczywiście z bardziej formalnej wersji języka, którego używamy w pracy. Na spotkaniu z zarządem nie będziemy się posługiwali przecież takim językiem angielskim, jakim posługujemy się podczas rozmowy z kolegą, czy też koleżanką w sferze prywatnej. Kursy biznesowego angielskiego to jedna z głównych propozycji szkoleniowych Ogólnopolskiej Grupy Językowej Lingua Nova. W obecnej sytuacji na pierwszy plan wysuwają się  lekcje językowe online, zatem kursy business English w tej właśnie formie to nasza propozycja dla firm w  trudnym okresie pandemii.

Kursy business English tradycyjne i business English online – różnice.

Pracujemy często w zespołach międzynarodowych. Nasze firmy działają też globalnie. Negocjujemy i zawieramy umowy z partnerami z całego świata. Nie jest tajemnicą, że język biznesu, to język angielski. Może kiedyś to się zmieni, ale obserwacje i analizy ekspertów zgodnie twierdzą, że nie stanie się to raczej za naszego życia. Patrząc z naszej perspektywy – instytucji szkoleniowej z kilkoma dekadami doświadczenia w branży, jak najbardziej się z tym zgadzamy.

Koronawirus dał nam wszystkim w kość, ale też unaocznił pewne wyzwania i nowe perspektywy. Można się rozpisywać o pracy zdalnej, o przesunięciu akcentów, o weryfikacji użyteczności pewnych rozwiązań. Edukacja  w dużej mierze zaczęła przenosić  się do świata online. . Czy są duże rozbieżności między nauką w systemie tradycyjnym a systemie e- learningowym? Cóż – i tak i nie!.

Nowoczesny lektor wirtualny i lektor tradycyjny.

To tak naprawdę ta sama osoba. Jedyna istotna różnica pomiędzy zajęciami tradycyjnymi a kursem w wirtualnej przestrzeni czy kursem online jest taka, że musimy zorganizować trochę gadżetów, które pomogą nam w nauce. Poza tym prawie nic się nie zmienia. Możemy korzystać z wszelkich materiałów przygotowanych na zajęcia, możemy oglądać prezentacje, video, możemy mówić i słuchać.

business english online – podstawowy sprzęt

Tak jak na filmie, potrzebujemy tylko odpowiedniego narzędzia w postaci telefonu, komputera, tabletu oraz aplikacji do nauki zdalnej.

business english online aplikacje

Zajęcia prowadzimy  przy wykorzystaniu wirtualnych narzędzi typu Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams. Szkolenia językowe realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. Z serii Lingua Optima dostępne są pakiety Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych

Częstotliwość, godziny, czy też narzędzie do nauki dopasowywane są zawsze pod kątem Państwa potrzeb oraz preferencji. Nie zwlekaj  już teraz możesz zrobić test i zobaczyć na jakim jesteś poziomie?.

Kurs business English online to narzędzie bardzo rozwojowe.

Niezależnie od sytuacji z pandemią świat się nie zatrzymał. Wszyscy dzielnie walczymy, aby zminimalizować szkody, nie zatrzymywać i się oraz wciąż się rozwijać. Rozwój technologii niewątpliwie nam w tym pomaga. Kilka dekad temu prawdopodobnie byłoby nam trudniej walczyć skutecznie.

Teraz mamy narzędzia, które na pewno nam pomogą wyjść zwycięsko z pandemii. Technologie mają to do siebie, ze mogą być wykorzystane w różnych sferach życia na różne sposoby. Obszar usług szkoleniowych nie jest tu wyjątkiem. Wirtualna rzeczywistość potrafią spowodować, że przykładowo kurs business English online będzie niezapomnianym i jednocześnie niezwykle skutecznym szkoleniowo doświadczeniem. Większość naszych urządzeń – smartfony, tablety czy komputery są technologicznie przystosowane do obsługi aplikacji Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams. Jest to ogromny potencjał z perspektywy nauki języków online. Rozwiązania oparte na tych i innych technologiach mogą zostać skutecznie wdrożone i sprawić, że będziemy się języków uczyć szybciej i skuteczniej.

Business English online w Ogólnopolskiej Grupie Językowej Lingua Nova

Od zawsze staraliśmy się iść z duchem czasu. Dlatego też oferta lekcji online od wielu lat gości w naszej ofercie edukacyjnej. Kurs business English online nie jest wyjątkiem, a tak długa historia jego wirtualnej wersji pozwoliła nam na długie doskonalenie tej formy nauki języka angielskiego.

Zajęcia są dostosowana zarówno do grup w firmach, jak i osób indywidualnych. Zatem niezależnie, czy chcemy uczyć się sami z lektorem, czy w towarzystwie kolegów i koleżanek, my jesteśmy na to przygotowani. Zajęcia projektujemy zawsze tak, aby zrealizować cele szkoleniowe i potrzeby słuchaczy.

Nasi metodycy wciąż testują i pracują nad nowymi „atrakcjami”, które powodują, że w przyszłości kurs business English online będzie jeszcze bardziej efektywny. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Warto się języka angielskiego uczyć, a tym bardziej jego biznesowej wersji.

Skontaktuj się z nami 22 584 – 10 – 10 lub, mail : kursy@linguanova.com.pl

Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

.

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum