NAUKA JĘZYKÓW PRZEZ INTERNET

Oferta kursów „nauka języków przez Internet" uwzględnia najnowocześniejsze opcje w branży. Toteż uczymy języków korzystając ze spektrum możliwości, jakie daje nam świat cyfrowy. Dlatego dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy lekcje z serii: nauka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego przez skype, e-learning oraz tzw: blended learning. Kompleksowość naszej usługi z pewnością sprosta wymaganiom naszych Klientów podczas organizacji indywidualnych i grupowych szkoleń językowych.

Nauka języków przez Internet to optymalne rozwiązanie w dobie rozwoju nowych mediów i technologii.

Możemy uczyć się języków z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Jedyne czego potrzebujemy to: dostęp do sieci, odpowiednie urządzenie (komputer/smartfon, tablet) i chęci. Zwłaszcza ostatni element jest w tym wypadku kluczowy. Uczymy przy pomocy wielu skutecznych narzędzi, pozostawiając naszym Partnerom wybór formy kursu językowego. Mamy możliwość uczyć się z lektorem na żywo, możemy również uczyć się samodzielnie. Opcja mieszana – nauka samodzielna i nauka z lektorem, jest także jak najbardziej możliwa. Poniżej opisujemy specyfikę każdego z tych rozwiązań.

Zapraszamy!

e-Learning

Szkolenia językowe na platformie e-learningowej dostosowaliśmy do samodzielnej nauki języka obcego. Kursy multimedialne zawierają również wszystko czego potrzebujemy, aby skutecznie nauczyć się mówić, czytać i pisać w języku obcym.

NAUKA PRZEZ INTERNET

Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnych technologii, która umożliwia swobodną komunikację między lektorem i słuchaczami

Zajęcia przez Skype to opcja dla słuchaczy indywidualnych, którzy preferują bezpośredni kontakt z prowadzącym. Szkolenia realizujemy w czasie rzeczywistym z żywym lektorem. Rozwiązanie to wymaga instalacji aplikacji Skype oraz szybkiego łącza internetowego.

Rozwiązanie dla kameralnych grup, których członkowie znajdują się w różnych miejscach. Uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach w czasie rzeczywistym, a dostęp uzyskujemy za pomocą linku bez potrzeby instalacji oprogramowania.

Blended Learning

Godna uwagi metoda nauki języka obcego. Obejmuje naprzemienne zajęcia tradycyjne, lub wirtualne z lektorem oraz samodzielną naukę słuchacza za pośrednictwem platformy e-learningowej.