Nauka języków przez Internet

NAUKA JĘZYKÓW PRZEZ INTERNET

Nauka języków przez internet Lingua Nova

Oferta kursów "Nauka języków obcych przez Internet" uwzględnia najnowocześniejsze opcje w branży, dlatego uczymy języków korzystając ze spektrum możliwości, jakie daje nam świat cyfrowy. Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy
lekcje z serii: nauka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego przez skype, e-learning oraz tzw: blended learning. Kompleksowość naszej usługi z pewnością sprosta wymaganiom naszych klientów podczas organizacji indywidualnych i grupowych szkoleń językowych.

e-Learning

Szkolenia językowe na platformie e-learningowej dostosowane są do samodzielnej nauki języka obcego. Kursy multimedialne zawierają również wszystko co jest potrzebne, aby skutecznie nauczyć się mówić, czytać i pisać w języku obcym.

więcej

 Nauka języków obcych przez Internet

Zajęcia prowadzone są przy użyciu nowoczesnych technologii, która umożliwia swobodną komunikację między lektorem i słuchaczami

Blended Learning

Godna uwagi metoda nauki języka obcego. Obejmuje naprzemienne zajęcia tradycyjne, lub wirtualne z lektorem oraz samodzielną naukę słuchacza za pośrednictwem platformy e-learningowej.

więcej

nauka języków przez internet
Zajęcia przez Skype to opcja dla słuchaczy indywidualnych, którzy preferują bezpośredni kontakt z prowadzącym.  Szkolenia realizowane są w czasie rzeczywistym z żywym lektorem. Rozwiązanie to wymaga instalacji aplikacji Skype oraz szybkiego łącza internetowego.

 

więcej

nauka języków przez internetRozwiązanie dla kameralnych grup, których członkowie znajdują się w różnych miejscach. Uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach w czasie rzeczywistym, a dostęp uzyskuje się za pomocą linku bez potrzeby instalacji oprogramowania.

 

więcej