SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM

Szkolenia językowe dla firm stają się koniecznością, gdyż coraz więcej przedsiębiorstw kieruje swoją ofertę na rynek międzynarodowy. Od 1991 roku dostarczamy profesjonalne kursy nauki języków obcych dla firm i instytucji prywatnych oraz państwowych. Szkolenia językowe dla firm są głównym sposobem realizacji przez Lingua Nova Sp. z o.o. swojej  statutowej działalności. Przed przystąpieniem do szkolenia przeprowadzamy analizę potrzeb językowych firmy oraz słuchaczy( warto zapoznać się z artykułem naszego autorstwa: Analiza potrzeb językowych firmy – konieczność, czy też kosztowny kaprys). Pomaga to nam ustalić potrzeby językowe, jasno sprecyzować cel i wyznaczyć program szkolenia. Po przeprowadzeniu analizy potrzeb językowych nasz dział metodyczny przeprowadza audyty językowe.

Kurs angielskiego dla firm obejmuje naukę praktycznych i powszechnie stosowanych zwrotów i pojęć dostosowanych do danej branży. Program szkoleniowy ustalany jest indywidualnie, w zależności od charakterystyki zawodu, pracy i potrzeb klienta. Angielski dla firm to możliwość szybkiego rozwoju pracowników oraz pracy na rynku międzynarodowym.

Autorskie testy językowe

Audyty językowe składają się z części pisemnej w oparciu o autorskie narzędzie Lingua Nova online oraz części ustnej. Dwuczęściowy test  językowy gwarantuje przypisanie słuchaczy do odpowiedniej grupy. Zarówno analiza potrzeb językowych, jak i przeprowadzenie testów, zawarte są w cenie szkolenia i nie są dodatkowo płatne. Po zdiagnozowaniu poziomu oraz analizie potrzeb językowych, nasz dział metodyczny opracowuje indywidualny program szkolenia dla każdej grupy lub słuchacza indywidualnego. Na podstawie tych danych metodycy dobierają odpowiednich lektorów.

Świetny lektor – mocnym punktem każdego szkolenia językowego dla firm

Nasze 30 letnie doświadczenie w organizacji kursów z dojazdem do firmy pokazuje, iż najważniejszym elementem w procesie nauki jest właśnie lektor. Lektor prowadzi zajęcia, zadaje i egzekwuje realizacje programu wyznaczonego przez metodyków szkolenia. Przeprowadza sprawdziany i egzekwuje wiedzę od słuchacza. Powoduje, iż nauka jest ciekawa i i fascynująca. Wreszcie dobry lektor sprawia, iż słuchacze są zafascynowani szkoleniem i  z niecierpliwością oczekują następnych zajęć.  Realizacja wyznaczonych celów przebiega wtedy znacznie szybciej, a zadowolenie z kursu sięga gwiazd.szkolenia językowe dla firm sięgnij gwiazd

W TRAKCIE TRWANIA KURSU

Zapewniamy system opieki dualnej. Każdym naszym klientem opiekuje się zawsze key account manager oraz metodyk. Key account manager sprawuje nadzór nad realizacją całego procesu szkolenia. Czuwa nad grafikami zajęć, jest w stałym kontakcie ze słuchaczami i działem zasobów ludzkich. Przygotowuje raporty z frekwencji i postępów w nauce Słuchaczy. Metodyk dba o jakość szkolenia i realizację wyznaczonych celów. W tym celu przeprowadza hospitacje, albo, jak niektórzy wolą, kontroluje pracę lektora bezpośrednio na zajęciach. W Lingua Nova hospitacje zajęć przebiegają w sposób niezapowiedziany. Tylko wtedy widzimy, czy lektor jest przygotowany i z pasją realizuje wyznaczony cel oraz program szkolenia.  Nasi metodycy również prowadzą systematyczne szkolenia lektorów w ramach Akademii Lektora i Tłumacza. W ramach Akademii pokazujemy lektorom, w jaki sposób z pasją i zaangażowaniem prowadzić szkolenia językowe.

Poznaj naszą bogatą ofertę

Kursy językowe dla firm obejmują języki takie jak: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski i inne języki obce. Nauka ta jest inwestycją, która na pewno się zwróci. Proponujemy Państwu dodatkowe produkty takie jak: e-learning, blended learning. Również naukę przez skype, program clickmeeting, a także specjalnie dla naszych Słuchaczy prenumeratę dwutygodnika  Newsademic. Rozwiązania te na pewno urozmaicą zajęcia w Państwa firmach i spowodują, że nauka stanie się niezapomnianym przeżyciemZapraszamy również cudzoziemców do skorzystania z zajęć takich jak: język polski dla obcokrajowców. Posiadamy jedną z najbogatszych ofert audytów językowych oraz listę referencyjną zadowolonych klientów.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z SZYBKIEJ WYCENY SZKOLENIA.

1

SZKOLENIE Z JĘZYKA

2

LICZBA UCZESTNIKÓW

3

DNI I GODZINY ZAJĘĆ

LOKALIZACJA

4

ZAMÓW WYCENĘ

Akceptuję politykę prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu przedstawienia wyceny szkolenia telefonicznie lub poprzez e-mail

Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną korespondencją jest Lingua Nova Sp. z o.o., ul. Wspólna 41, p.II, 00-519 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu niezbędnym do obsługi Pani/Pana zapytania w ramach niniejszego formularza wyceny. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych przez Lingua Nova Sp. z o.o. oraz o przysługujących Pani/Panu prawach dostępne są w Polityce Prywatności.

SZKOLENIA JĘZYKOWE BRANŻOWE

Prowadzimy szkolenia językowe z zakresu:

 • biznesu, ekonomii, sprzedaży
 • techniki, energetyki
 • medycyny i farmaceutyki
 • logistyki
 • finansów i prawa
 • rachunkowości, ubezpieczeń
 • marketingu i reklamy
 • informatyki
 • budownictwa
 • kosmetyki i chemii
 • dla instytucji, uczelni i organizacji publicznych
szkolenia językowe dla firm

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

szkolenia językowe dla firm

ZAUFALI NAM

szkolenia językowe dla firm