Szkolenia językowe dla firm Lingua Nova!

9 listopada 2022
5/5 - (5 votes)

Szkolenia językowe dla firm Lingua Nova już ponad 30 lat towarzyszą wszystkim, którzy chcą w szybkim tempie poprawić swoje umiejętności lingwistyczne.  Z oferty Lingua Nova do tej pory z powodzeniem skorzystały liczne instytucje o charakterze państwowym i  prywatnym.

Nasze specjalistyczne kursy branżowe dotyczą umiejętności prawidłowego posługiwania się nie tylko językiem angielskim. Z nami szybko można podnieść poziom także w nauce języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego czy hiszpańskiego. Jak łatwo zauważyć – paleta możliwości razem z Lingua Nova jest niezwykle szeroka!

Szkolenia językowe dla firm Lingua Nova – w jakich trybach można odbywać zajęcia?

Każdy kursant sam wybiera sobie tryb edukacji, w którym może się najwygodniej poruszać. Bez zbędnych komplikacji i kolidowania programu nauczania Lingua Nova z zawodowymi i prywatnymi obowiązkami. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym, online oraz metodą blended learning. Ta ostatnia metoda stanowi syntezę tradycyjnych sposobów nauki stacjonarnej z najnowocześniejszymi zdalnymi rozwiązaniami. Dodatkową zachętą do tego, by szkolenia językowe dla firm przyniosły pozytywny efekt jest możliwość zaprenumerowania dwutygodnika Newsademic.

Znajdziecie tam wszystko, dzięki czemu nauka języka obcego stanie się w znacznej części przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem narzuconym odgórnie. Szkoła językowa Lingua Nova także obcokrajowców przyjeżdżających do Polski nie pozostawia własnemu losowi. Przeprowadzane przez nas egzaminy z języka polskiego o charakterze państwowym niejednemu przybyszowi z zagranicy pomogły szybciej uregulować kwestie życiowe, zawodowe i społeczne w naszym kraju. Co więcej, zajęcia, na których wykładany jest język polski dla obcokrajowców, wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem.

Kursy indywidualne czy branżowe?

Renomowana szkoła językowa Lingua Nova przedstawia kompleksowe zestawy pakietów opracowanych specjalnie do zajęć indywidualnych jak i grupowych. Do prowadzenia zajęć wykorzystywane są wszystkie nowoczesne narzędzia komunikacji wirtualnej, wystarczy wymienić np. Skype, Zoom czy Clickmeeting. Pakiety naszych zajęć językowych z serii Lingua Optima pozwalają rozłożyć program na ilość godzin, jaką chce dopasować Słuchacz do swoich oczekiwań oraz możliwości finansowych. Każdy aspekt bierzemy pod uwagę.

Szkolenia językowe dla firm Lingua Optima – najważniejsze atuty:

 • możliwość wyboru pakietu obejmującego zróżnicowany czas trwania szkolenia. Oferujemy – 10, 16, 30, 60, 90 i 120 godzin przy nieograniczonej dyspozycji lektora polskiego lub natywnego
 • terminy zajęć oraz ich rozplanowanie w czasie zawsze są dopasowane do grafików dziennych i oczekiwań Słuchaczy
 • możliwość utworzenia małych grup, dzięki czemu po podzieleniu kosztów szkolenia językowego dla firm można będzie znacznie zaoszczędzić
 • stworzona z ośmiu osób grupa językowa pozwala już na to, by za godzinę kursu płacić mniej, niż 10 zł

Szkolenia językowe dla firm – opieka dualna

Szkoła językowa Lingua Nova naprawdę dba o to, by nad prawidłowym przebiegiem szkoleń językowych czuwali zarówno account managerowie jak i metodycy. Account managerowie mają w tym wypadku obowiązek sprawowania kontroli nad programami zajęć, zajmują się kwestią formalną i pełnią funkcję organizatorów całego kursu. z kolei do metodyków należy zadanie zdiagnozowania potrzeb językowych, prowadzenie audytów oraz udzielanie wsparcia lektorom.

Metodyk dba o kwestie poziomu nauczania i o to, by wszystko przebiegało merytorycznie od strony naukowej. Na jakikolwiek etapie szkolenia językowego dla firm Kursanci nie zostają pozostawieni sami sobie. Wciąż pilnowany jest wysoki poziom nauczania oraz systematyczne wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania w oparciu o komunikację z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Angielski branżowy – tylko z Lingua Nova!

Szkolenia językowe dla firm Lingua Nova, w rzeczywistości otworzyły rynek pracy zagranicznej dla wielu Polaków i sprawiły, że niejeden obcokrajowiec w krótkim czasie poczuł się w Polsce jak we własnym domu. Nasze szkolenia językowe skierowane być mogą do wszystkich funkcjonujących na rynku pracy grup zawodowych. Wystarczy wymienić choćby:

 • lekarzy i pracowników medycznych, ratowników
 • pielęgniarzy
 • opiekunki
 • farmaceutów
 • pracowników obsługi turystycznej
 • pracowników z działu hotelarstwa
 • przedstawicieli gastronomii
 • usługi pogrzebowe
 • policję, kryminalistykę
 • branżę IT
 • branżę eventową
 • branżę e – commerce
 • dział energetyki
 • środowiska prawnicze
 • straż pożarną
 • pracowników działu logistyki i spedycji

Szkolenia językowe dla firm – optymalne korzyści!

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tematyką zajęć, na których poznać można branżowy język, dopasowany do określonego środowiska zawodowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykupić kilka opcji jednocześnie. Język poszczególnych profesji może się różnić między sobą, jeśli chodzi o specjalistyczne pojęcia oraz terminy fachowe, ale wiele rzeczy jest powtarzalnych, a niektóre można traktować intuicyjnie, bez szkody dla końcowego rezultatu szkolenia.

Nierzadko, wyjeżdżając za granicę, trzeba nastawić się na zwiększoną elastyczność na rynku pracy, ponieważ nie zawsze możemy otrzymać taką pracę, o jakiej najbardziej marzymy. Dodatkowo Szkoła językowa Lingua Nova ze wszystkich oferowanych szkoleń pozwala łączyć cechy i wartości, które niezależnie od wykonywanego typu zawodu można ze sobą łączyć i wykorzystywać na każdym etapie ścieżki zawodowej.

Szkolenia językowe dla firm – sprawdź, co już umiesz!

Stosując metody dydaktyczne Lingua Nova, każdy Słuchacz wzmacnia swoje umiejętności praktyczne nabiera większej pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Jeśli macie wątpliwości co do tego, na jakim poziomie plasują się Wasze zdolności lingwistyczne – możecie je szybko rozwiać za pomocą specjalnego testu przygotowanego przez naszą szkołę językową. Zobrazuje on stan Waszej aktualnej wiedzy oraz zasobu słów, pokaże, co należy poprawić, na jakich aspektach najlepiej skupić się jeszcze przed podejściem do szkolenia. Świadomość własnych ograniczeń to zdecydowanie pierwszy krok do sukcesu na drodze edukacyjnej. Gruntownie opanowany język obcy poszerza perspektywy zawodowe, pozwala na zdobycie przyjaciół na całym świecie, otwiera na odmienną kulturę i obyczaje. Liczymy na to, że podejmiecie tą fascynującą  przygodę razem z nami!

Zapraszamy do kontaktu:

kursy@linguanova.com.pl 

(48) 22 584 10 10

 

 

 

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum