Bezpłatny angielski dla uczniów – egzemplarz próbny

15 kwietnia 2020
Angielski dla uczniów
5/5 - (40 votes)

Bezpłatny angielski dla uczniów  i nauczycieli

Zdarza się iż wiele szkół oraz nauczycieli musi przenieść swoje lekcje online. Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova udostępniła w czasie pandemii bezpłatny numer “Angielski dla uczniów w czasie pandemii. Toteż jeśli podoba się Państwu ta forma nauki języka angielskiego, to zapraszamy szkoły oraz osoby indywidualne do zakupu licencji na to interesujące narzędzie online. Zakup dla wszystkich uczniów swojej szkoły w czasie pandemii to jedynie 300 zł za rok.

Newsademic

Od wielu lat współpracujemy z brytyjską spółką Newsademic. Firma ta tworzy czasopismo o tej samej nazwie w wersji online, pisane bardzo łatwym językiem. Dlatego też stanowi doskonałe uzupełnienie do programów nauczania języka angielskiego. Ten serwis różnorodnych informacji ze świata – politycznych, gospodarczych, kulturalnych, naukowych jest bardzo przydatny w szlifowaniu języka. Każde wydanie publikowane jest co 2 tygodnie i dostępne jest w wersji PDF , z ćwiczeniami na poziomie podstawowym i zaawansowanym wraz z kluczem. Dostępne do wyboru są dwie wersje językowe: brytyjska i amerykańska.

Jak zamówić roczną subskrypcję Newsademic dla szkoły:

Prenumerata dla szkoły (do użytku powszechnego nauczycieli i biblioteki szkolnej) to jedynie 300 zł na rok. Prenumeraty może dokonać nauczyciel angielskiego, także biblioteka szkoły, jak również osoba odpowiedzialna za e-learning. Prenumeratę do uczniów mogą Państwo wówczas rozsyłać na różne sposoby. Przykładowo za pomocą maila, ale także programu Librus, również przez Microsoft teams, lub też poprzez popularnego Messengera.

W celu zamówienia prenumeraty dla szkoły zapraszamy do kontaktu –  Wspólna 41, 2 p w godz 8-16 tel 22-584-10-10 lub zdalnie: 668-041-680, tel 668-041-729 mail: kursy@linguanova.com.pl

Więcej informacji na temat Newsademica znajdą też Państwo tutaj.

 

Jak zamówić roczną subskrypcję Newsademic dla osoby indywidualnej:

Subskrypcja indywidualna 2-tygodnika to jedynie 66 zł na rok.  Zawiera magazyn online (PDF)  + opracowane ćwiczenia na poziomie trudniejszym (advanced) i łatwiejszym (basic) oraz również klucza do ćwiczeń. Wszystko przysyłamy na adres mailowy bezpośrednio do osoby subskrybującej.

W razie podjęcia decyzji o prenumeracie uprzejmie prosimy o potwierdzenie zwrotne na mail:
Proszę podać :

  1. imię i nazwisko osoby subskrybującej,
  2. również nr telefonu,
  3. także adres mail, na który ma przychodzić Newsademic,
  4. i dokonać też dokonać wpłaty za subskrybcję roczną – 66 PLN  na konto Lingua Nova 76 1030 0019 0109 8503 0014 2756 ( tytuł przelewu: Prenumerata roczna Newsademic)

Więcej informacji na temat Newsademica dla osób indywidualnych znajdziesz tutaj: https://linguanova.com.pl/newsademic/

 

 

 

 

 

 

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum