NAUKA ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, FRANCUSKIEGO, ROSYJSKIEGO I INNYCH JĘZYKÓW PRZEZ POPULARNE KOMUNIKATORY INTERNETOWENauka angielskiego przez skype, zoom lub Team works ze sprawdzonymi lektorami, a może języka francuskiego, niemieckiego bądź też nauka języka rosyjskiego? Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova posiada  bardzo bogatą ofertę kursów online oraz  specjalizuje się w językowych szkoleniach  indywidualnych  czy grupowych  przez internet.

Takie szkolenie to bardzo dobra opcja na czasy pandemii jeśli nie możemy lub nie chcemy mieć zajęć tradycyjnych. Zajęcia mogą odbywać się w dowolnym czasie i miejscu przy użyciu preferowanego lub ulubionego przez Państwa komunikatora internetowego. Oszczędzamy wówczas czas na naukę korzystania z narzuconego programu obsługującego naukę zdalną i możemy dostosować grafik lekcji językowych do najbardziej napiętego kalendarza.

Inne alternatywy  tylko i wyłącznie dla  samodzielnej nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy rosyjskiego to kursy e- learning czy np prenumerata internetowego magazynu Newsademic .

E-learning  w szkoleniach językowych to nowoczesne i niedrogie( ceny zaczynają się od 6,15 PLN miesięcznie) narzędzie stosowane do samodzielnej nauki wykorzystujące komputer i InternetLingua Nova jako jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce już w końcówce lat 90-tych zastosowała tego typu rozwiązanie.W rezultacie powstała autorska metoda nauki języka angielskiego o nazwie " e-school". Na przestrzeni lat stosowaliśmy wiele rozwiązań wspomagających naukę języków obcych dobierając optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

Proponujemy sprawdzoną przez ostatnich kilka lat platformę  e- learning

Platforma  e- learningowa którą oferujemy – jest to  jedna z najlepszych i sprawdzonych przez nas platform tego typu w Polsce. Niewątpliwie jest ceniona przez największe firmy obecne na rynku Polskim takie jak: Groupon, mBank, Medicover czy Sodexo. Oferuje kursy nauki online języka angielskiego, Business English a także naukę 10 języków obcych po bardzo rozsądnych  cenach.  Przeszkolimy, pomożemy i wdrożymy to sprawdzone przez naszych metodyków i lektorów rozwiązanie.
 

Prenumerata  magazynu Newsademic to systematyczne otrzymywanie na swoją pocztę elektroniczną bardzo fajnie skonstruowanych w języku angielskim wiadomości bieżących.

Magazyn ten to  serwis informacyjny dotyczący bieżących wydarzeń gospodarczych oraz  politycznych na świecie. Zawiera  wiele ciekawostek z różnych dziedzin życia społecznego. Dlatego w Ogólnopolskiej Grupie Językowej Lingua Nova rekomendujemy go wszystkim kursantom znającym język na poziomie skali  A2 – B2.

Cena rocznej prenumeraty to tylko 66zł brutto  lub 300 PLN dla całej szkoły

Państwa opiekunowie dostępni są pod numerami telefonów: 668-041-729; 668 041-680, 660-722-225, 668041-698

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).

  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.

  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.

  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:

  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,

  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,

  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;

  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl

  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  Co nas wyróżnia

  Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i egzaminatorów, którzy dbają o wysoką jakość i efektywność szkoleń językowych.

  Lektorzy Lingua Nova posiadają dyplomy ukończenia studiów kierunkowych. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych oraz predyspozycje osobowościowe niezbędne są do prowadzenia zajęć językowych na najwyższym poziomie.

  W związku z nieustannym  podnoszeniem jakości naszych kursów językowych lektorzy otrzymują materiały dydaktyczne oraz porady metodyczne. W ramach Language Teacher Academy (Akademia Lektora) uczestniczą w cyklicznych szkoleniach wewnętrznych.

  Od 2019 jako jedna z nielicznych szkół językowych w Polsce posiadamy uprawnienia do organizowania państwowych egzaminów z języka polskiego jako obcego na określonym poziomie biegłości

  Godny uwagi jest fakt iż posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty. Przyznana została nam przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Certyfikat „Firma Przyjazna Nauce” otrzymaliśmy w efekcie współpracy przy realizacji międzynarodowego projektu badawczego „Zarządzania rozwojem mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”. Obejmował on 22 kraje Unii Europejskiej. W roku 2013 otrzymaliśmy Certyfikat Solidnej Firmy, za przejście wieloetapowego procesu weryfikacji usług szkoleniowych.