INDYWIDUALNE I GRUPOWE PAKIETY ON-LINE

Zajęcia prowadzimy w formie online przy wykorzystaniu wirtualnych narzędzi typu Skype, ZoomClickmeeting czy też Microsoft Teams. Szkolenia językowe realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. Z serii Lingua Optima dostępne są pakiety Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych inne dostępne pakiety to Business English oraz Kursy Przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE – do wykorzystania z lektorem polskim lub natywnym.

Częstotliwość zajęć dopasowana do twoich preferencji

tel 225841011

kursy@linguanova.com.pl

Platformy językowe dostosowane do twoich potrzeb

tel 225841011

kursy@linguanova.com.pl

Ceny nawet od 9,37 PLN! za 45 min jeśli zorganizujesz swoją grupę kursantów ( Pakiet 120 )

tel 225841011

kursy@linguanova.com.pl

E- LEARNING DO SAMODZIELNEJ NAUKI

Szkolenia językowe – 10 języków obcych do wyboru na platformie e-learningowej dostosowaliśmy do samodzielnej nauki języka obcego. Kursy multimedialne  już od  6,15 zł za miesiąc  przy zakupie pakietu na 6 miesięcy  to rozwiązanie na każdą kieszeń.
Platforma oferuje naukę słownictwa, gramatyki, ćwiczenia na rozumienie ze słuchu oraz system inteligentnych powtórek. Jest to doskonałe narzędzie dla osób, które potrafią się samodzielnie motywować.

Więcej

SUBSKRYPCJA DLA OSOBY INDYWIDUALNEJ

Subskrypcja indywidualna dwutygodnika to tylko 66 zł na rok. Zawiera magazyn online (w formacie PDF) oraz opracowane ćwiczenia na poziomie trudniejszym (advanced) i łatwiejszym (basic) wraz z kluczem do ćwiczeń. Wszystko przysyłane jest na adres mailowy bezpośrednio do osoby subskrybującej.

Więcej

INDYWIDUALNE KURSY JĘZYKOWE BUSINESS ENGLISH 30H LUB 60H

Kursy z serii Business English prowadzimy w formie online przy wykorzystaniu wirtualnych narzędzi typu Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams.

Więcej atrakcyjnych pakietów zajęć

INDYWIDUALNY KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINÓW:

EGZAMINY CAMBRIDGE – FCE, CAE, CPE, BEC  –   PEARSON TEST OF ENGLISH (PTE)  –  TOEIC ( zalecany pakiet 60 godzingodzin lub 2 X 30  ). Kurs przygotowawczy prowadzimy w formie online przy wykorzystaniu wirtualnych narzędzi typu Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams.

BLENDED LEARNING

Godna uwagi metoda nauki języka obcego. Obejmuje naprzemienne zajęcia tradycyjne, lub wirtualne z lektorem oraz samodzielną naukę słuchacza za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Więcej

LEKCJE GRUPOWE W FIRMACH ZA POMOCĄ APLIKACJI ONLINE

Aplikacje Clickmeeting, Microsoft Teams czy Zoom są pomocne dla  grup językowych, których członkowie znajdują się w różnych miejscach. Uczestnicy mogą brać czynny udział w zajęciach w czasie rzeczywistym, a dostęp uzyskuje się  za pomocą linku bez potrzeby instalacji oprogramowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej