E-LEARNING W SZKOLENIACH JĘZYKOWYCH

E-learning  w szkoleniach językowych to nowoczesne i niedrogie ( ceny zaczynają się od 6,15 PLN/miesiąc  z podatkiem VAT) narzędzie stosowane do samodzielnej nauki wykorzystujące komputer i InternetLingua Nova jako jedna z pierwszych szkół językowych w Polsce już w końcówce lat 90-tych zastosowała tego typu rozwiązanie. W rezultacie powstała autorska metoda nauki języka angielskiego o nazwie " e-school". Na przestrzeni lat stosowaliśmy wiele rozwiązań wspomagających naukę języków obcych dobierając optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

Szkolenia językowe na platformie e-learning dostosowane są do samodzielnej nauki języka obcego. W rezultacie kursy multimedialne zawierają wszystko co potrzebne, aby skutecznie nauczyć się mówić, czytać i pisać w języku obcym. Wykorzystują technikę filmową, interaktywne zdjęcia i audio.

Proponujemy:

Platformę Multikurs – jako  jedną z najlepszych platform e-learningowych w Polsce. Niewątpliwie jest ceniona przez największe firmy obecne na rynku Polskim takie jak: Groupon, mBank, Medicover czy Sodexo. Oferuje kursy nauki online języka angielskiego, Business English a także naukę 10 języków obcych. Wśród nich są między innymi:

Kursy składają się z następujących modułów:

Intensywny z dostępem na 6 miesięcy w cenie tylko 36,90 i na 12 miesięcy tylko 55,35

Intensywny + Multisłówka  z dostępem na 6 miesięcy w cenie tylko 55,35 i na 12 miesięcy tylko 73,80

Business English  z dostępem na 6 miesięcy w cenie tylko 123 PLN i na 12 miesięcy tylko 184,50

E-learning intensywny

6 miesięcy – 36,90 zł

12 miesięcy – 55,35 zł

E-learning intensywny + kurs słówkowy

6 miesięcy – 55,35 zł

12 miesięcy – 73,80 zł

Business English

6 miesięcy – 123,00 zł

12 miesięcy – 184,50 zł

Formularz kontaktowy

  Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych więcej >>


  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lingua Nova Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wspólnej 41, p. II, 00-519 Warszawa (dalej jako „Lingua Nova”).


  Z administratorem danych można kontaktować się poprzez adres email: iodo@linguanova.com.pl, telefonicznie pod numerem: +48 (22) 584-10-14 lub pisemnie na adres siedziby Lingua Nova Sp. z o. o.


  Podane w formularzu dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do obsługi zapytania zawartego w formularzu i zgodnie z treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a oraz art. 9 ust. 2 lit. a RODO. W związku z obsługą zapytania dostęp do Pani/Pana danych osobowych będą mieli pracownicy Administratora oraz podmioty współpracujące w zakresie realizacji Pani/Pana zapytania.


  Okres przechowywania Pani/Pana danych osobowych zależy od celu ich przetwarzania i wynosi:


  - w związku z obsługą zapytania – przez okres niezbędny do realizacji odpowiedzi,


  - w związku z marketingiem bezpośrednim - do czasu zgłoszenia Pani/Pana sprzeciwu lub wycofania stosownej zgody,


  - w związku z realizacją obowiązków prawnych - do czasu wygaśnięcia obowiązku ustalonego odrębnymi przepisami;


  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowana, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: iodo@linguanova.com.pl


  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

  << mniej

   

  Spersonalizowany System Inteligentnych Powtórek zawarty w kursie dostosowuje naukę do Słuchacza, natomiast bezpłatna aplikacja mobilna optymalizująca proces nauki słownictwa. W rezultacie system gwarantuje szybkie postępy w nauce.

  Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy również lekcje z serii: nauka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego przez skype, zoom clickmeeting oraz tzw: blended learning.  Kompleksowość naszej usługi z pewnością sprosta wymaganiom naszych klientów podczas organizacji indywidualnych i grupowych szkoleń językowych.