Strefa szkoleń online – nowa przestrzeń nauczania

24 kwietnia 2020
strefa szkoleń online
5/5 - (9 votes)

Strefa szkoleń online – przyjazne miejsce, w którym wirtualnie poznajemy języki obce.

Wprawdzie w naszej ofercie wirtualne lekcje językowe znajdują się od kilku lat, ale to ostatnie wydarzenia spowodowały, że naszą propozycję szkoleniową jeszcze uatrakcyjniliśmy. Pandemia to sytuacja bardzo trudna, zarówno pod względem społecznym, czy zdrowotnym, ale też i gospodarczym.

Każdy radzi sobie z tą sytuacją najlepiej jak może, a wzorców do naśladowania jest mało, gdyż z ostatnią epidemią na taką skalę mieliśmy miejsce ponad 100 lat temu.

Niemniej jednak warto mieć świadomość, że nasze działania, postawy i decyzje wpływają w tej chwili na wszystkich. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, ale te, na które wpłynąć możemy, warto realizować jak najlepiej. Dlatego też jako grupa językowa także przesuwamy akcenty i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Strefa szkoleń online to nasza odpowiedź na obecną sytuację.

Strefa szkoleń online daje możliwość nauki języka oraz kontaktu z innymi członkami grupy.

Wiele osób jest zmuszonych do pracy zdalnej i społecznego dystansowania, zatem lekcje tradycyjne z lektorem są trudniejsze niż miało to miejsce wcześniej. Zaproponowaliśmy wszystkim naszym Klientom przejście z zajęciami do świata internetowego.

Nauka języków przez Internet zawsze była istotną częścią naszej oferty szkoleniowej. Propozycje lekcji wirtualnych są tak dopracowane, że przejście z zajęć tradycyjnych do cyfrowego „distance learning” odbywa się dla wszystkich naszych klientów oraz lektorów bardzo płynnie. Zachowaliśmy strukturę grupy, pozostali ci sami lektorzy, a lekcje w tej formie wniosły do zajęć, zawsze  mile widziany, powiew świeżości.

Zajęcia prowadzimy  przy wykorzystaniu wirtualnych narzędzi typu Skype, Zoom, Clickmeeting czy też Microsoft Teams. Szkolenia językowe realizujemy w atrakcyjnych pakietach zajęć. Z serii Lingua Optima dostępne są pakiety Optima 10, Optima 16, Optima 30,Optima 60, Optima 90 lub Optima 120 godzin lekcyjnych

Częstotliwość, godziny, czy też narzędzie do nauki dopasowywane są zawsze pod kątem Państwa potrzeb oraz preferencji. Nie zwlekaj wykonaj bezpłatny test już teraz

Strefa szkoleń online jest miejscem, gdzie zebraliśmy wszystkie możliwe formy nauki języków przez Internet oraz narzędzi  które Państwu w tym pomogą. To wszystko znajdziecie Państwo we wciąż poszerzanej strefie szkoleń online.

Czy warto się teraz uczyć języków?

Stan stresu i niepewności na pewno nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Zamartwianie się i lęk, których niestety trudno dzisiaj uniknąć, powodują, że zamartwiamy i boimy się jeszcze bardziej. Stany te nie pozostają bez wpływu na nasz organizm.

Rozwinięcie tego wątku zostawimy może specjalistom, natomiast zasygnalizujemy tylko, że wiele dolegliwości zdrowotnych ma charakter psychosomatyczny. Przyczyną jest często właśnie stres, który zaburza gospodarkę hormonalną naszego organizmu. Zatem warto stresować się jak najmniej.

Tylko jak to zrobić w czasach pandemii?  Tak jak na filmie powyżej lub innymi metodami takimi jak: ćwiczenia relaksacyjne, medytacja, uspokajająca muzyka z falami gamma, aktywność fizyczna, literatura, kontakt ze zwierzętami lub nauką języków obcych.

W uniknięciu stresu pomaga przekierowanie uwagi i zajęcie się czymś zupełnie niezwiązanym z naszymi zmartwieniami. Chodzi o to, aby dać umysłowi i ciału odpocząć. Warto więc czymś się zająć i spowodować abyśmy konstruktywnie wykorzystali dany nam czas.

Nauka języków obcych  na pewno jest odskocznią na nasze codzienne zmartwienia. Strefa szkoleń online , którą stworzyliśmy i cały czas  pracujemy nad jej rozwojem na pewno umożliwi nam wybór odpowiedniego i pasującego nam rozwiązania do nauki języka online .

Strefa szkoleń online – nie taki Internet straszny jak masz sprzęt i link

Osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z takiej formy nauki mogą mieć pewne opory, czy to rozwiązanie nie będzie zbyt wymagające technologicznie.

Dlatego też uprościliśmy w maksymalny sposób każdą metodę szkoleniową. Słuchacz otrzymuje tylko elektroniczne powiadomienie o zajęciach w postaci linku.

Kliknięcie w link spowoduje dołączenie do zajęć. Powiadomienia wysyłamy wcześniej, dzięki czemu możemy dodać je do kalendarza i ustawić sobie przypomnienie. W razie wątpliwości nasi lektorzy służą Państwu pomocą. Każde rozwiązanie oferuje szereg interesujących funkcjonalności powodujących, że lekcje są bardzo ciekawe i żywe. Nauka języka online z lektorem na żywo to prawie 100% przeniesienie lekcji tradycyjnych do Internetu. Jedyna różnica jest taka, że nie spotykamy się fizycznie, ale wszelkie materiały, filmy video, prezentacje i inne pomoce są dostępne i możemy z nich swobodnie korzystać. Strefa szkoleń online w Ogólnopolskiej Grupie Językowej Lingua Nova to wyjątkowo przyjazne miejsce do nauki języków.

 

Jakie narzędzia i rozwiązania zawiera strefa szkoleń online?

Jak wspomnieliśmy – od wielu lat umieszczamy w ofercie różne formy nauki przez Internet, Wciąż testujemy i dodajemy do oferty nowe rozwiązania. W tej chwili posiadamy następujące opcje szkoleniowe:

  1. nauka w trybie blended learning;
  2. lekcje przez Microsoft Teams, Skype, Zoom , Clickmeeting lub inny komunikator internetowy;
  3. nauka przez webinarową aplikację Clickmeeting;
  4. e-learning.

Każda z powyższych form nauki ma swoją specyfikę i to Klientom pozostawiamy ostateczną decyzję dotyczącą wyboru danego narzędzia. Oczywiście wiemy, jakie aplikacje, czy tryby sprawdzą się w danych sektorach i sytuacjach i zawsze zarekomendujemy optymalne wg nas rozwiązanie. Nasi konsultanci służą pomocą: 668-041-729; 668 041-680, 660-722-225, 668041-698.  Strefa szkoleń online Lingua Nova czeka i oferuje mnóstwo możliwości. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami 22 584 – 10 – 10 lub Pon – Piąt 8-17, mail : kursy@linguanova.com.pl

 

Poznaj Języki! Zrozum Ludzi!. Bo sukces zaczyna się od komunikacji!

 

 

 


Szukaj

Najnowsze

Archiwum